Kazakistan Yurt Dışı Kargo

Kazakistan Yurt Dışı Kargo

Kazakistan yurt dışı kargo olarak, en ucuz ve hesaplı kargo gönderimi ile birlikte, tüm hava yollarının toptan satıcısı olmanın farkındalığı ve gururu ile bu sektörde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında Express ve uçak kargo gönderimi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler ile size zaman ve maliyet bakımından büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Kazakistan kargo kapsamında; Astana, Karaganda, Zhezkazgan, Almati, Kostanay, Semipalatinsk, Aktau, Pavlodar, Taldy-Kurgan, Shimkent, Krayniy, Petropavlovsk, Atyrau, Uralsk, Balhash, Ust-Kamenogorsk, Zhambyl, Zaisan, Aktobe, Kokshetau, Kzyl-Orda şehirlerine sorunsuz şekilde kargo işlemi yapabilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo

TÜRKİYE Kazakistan arası kargo gönderimi için en kaliteli ve doğru sonuca ulaşmak açısından bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

KAZAKİSTAN’A KARGO NASIL GÖNDERİLİR?

Kazakistan’a kargo gönderme işleminde ilk adım olarak çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki çalışanlarımız sizden kargonuz ile alakalı aldıkları tam bilgiler sayesinde size zaman ve maliyet ile alakalı bilgiler vereceklerdir. Size yöneltilen zaman ve fiyat sizin için uygunsa onayınız alınır ve kargo kaydınız başarı ile oluşturulur.

Gönderim işlemini başlatacağınız şehir İstanbul ise kargonuz adresinizden yetkili servislerimiz tarafından alınmaktadır. İstanbul dışı gönderimlerde ise eğer acilen yetişmesi gerekiyorsa, yurt içi uçak kargo ile ofisimize aynı gün içinde ulaşma şansı vardır. Zaman yönünden size ekstra tasarruf sağlayabilir ancak maliyeti yüksek bir iştir. Eğer kargonuz acil değilse herhangi bir yurt içi çalışan kargo şirketi ile ofisimize iletebilir ve gönderim işlemine başlayabilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo

Firma olarak yurt dışında yaptığımız hizmetlerin dışında, havaalanı bulunan şehirlere de yurt içi kargo işlemi yapmaktayız. İstanbul merkez ofisimize ulaşan kargolarınız, işlemlerin devamı için yetkili birimlere aktarılır. İlettiğiniz iletişim bilgileri aracılığı ile kargonuzun durumu hakkında sizi bilgi sahibi yapmaktayız. Yapılan kontrollerin ardından, kargo içeriğinde ve paketleme işleminde herhangi bir problem görülmediği takdirde, ödeme elimize ulaşınca çıkış belgeleri hazırlanarak adımlar başarılı bir şekilde atılmış olur. Kargolar son olarak kargo uçağına iletilir.

Eğer gönderim yapılacak ürün gıda ise ilk olarak gıda üretim sertifikanızı tarafımıza e posta yolu ile iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra bu sertifikalar, birlikte çalıştığımız firmalara yönlendirilir.

KAZAKİSTAN KARGO ÜCRETİ NEYE GÖRE HESAPLANIR?

Yurt dışı kargo gönderim kriterleri, ağırlık boyut ve servis seçimi ile belirlenmektedir. İlk olarak kargonuzun ağırlığına bakılır. Fiyat hesaplaması yapılırken hacim ağırlığı yapılır ve boyutları ölçülür. Fiyatların belirlenmesinde en önemli faktördür.

KAZAKİSTAN KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Kargolarınızın paketleme işleminden itibaren edineceğiniz kargo takip numarası ile kargonuz hakkında nerede olduğu ve yapılan işlemler gibi hassas bilgilere ulaşabilirsiniz. en hızlı şekilde takip işlemini gerçekleştirmek için kargo takip sorgulama sayfasından takip numaranız ile arama yapabilirsiniz. Teslim yapılana kadar istediğiniz zaman kargonuzun durumu ile alakalı bilgi alabilir ve kontrol edebilirsiniz.

KAZAKİSTAN KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Hacim ağırlığı hesaplama işlemindeki amaç kargonun kriterlerinin belirlenerek fiyat seviyesi ortaya çıkarılmasıdır. Kargo gönderim işlemlerinde küçük birimler bile kargonun fiyatına etki edebilmektedir. Bu sebeple hassasiyet gerektiren bir işlemdir.

Alanında uzman personeller ve güvenilir bir şirket arıyorsanız, en doğru sonuca en kolay yoldan ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.