Kayseri Uçak Yurt Dışı Kargo

Kayseri Uçak Yurt Dışı Kargo

Uçakla kargo hizmeti sürenin sınırlı olduğu zamanlarda kullanılan istisnai bir kargo taşımacılığı olarak görülmektedir. Normal kargolara, nakliyat ambarlarına ya da evden eve nakliyat yapan kamyonlara eşya taşıtan kişiler belli süreleri göze almaktadır. Yine bu taşımalarda yol ya da çalışan şartlarından kaynaklanan gecikmeler de çoğunlukla büyük problemlere yol açmamaktadır. Ancak belli bir süre kısıtlamasının olduğu durumlarda her bir dakikanın önemli olması bu taşımacılık yöntemlerinin alternatifi olarak uçakla kargo taşımacılığının ön plana çıkmasını sağlamıştır. Uçakla kargo hizmetini ilk olarak faaliyete geçiren firmamız Kayseri uçak yurt dışı kargo servisi ile Kayseri’de de faaliyete başlamıştır.

Yurt Dışı Kargo

Kayseri Uçakla Kargo Aşamaları

Firmamız tarafından sunulan taşımacılık hizmeti vip servisler arasındadır. Her aşaması şeffaf yürütülen ve müşteri ile diyalog halinde sürdürülen taşımacılık hizmetimizin süreçleri başvuru ile başlamaktadır. Kayseri uçakla kargo başvurusu yapmak için çağrı merkezimizde bulunan müşteri hizmetleri personelimize uçakla kargo ihtiyacınızdan bahsetmek yeteridir. Konuşma imkânı olmayanlar için internet sayfasından başvuru yapmak da başka bir alternatiftir. Gerekli ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra müşteri hizmetleri personelimiz kayıt formunu ilgili birime ulaştırılır. Merkez ofisimizden taşıma planlaması yapılırken, kurye adrese intikal eder ve paketi alır. Merkez ofis tarafından işlemleri çoktan yapılmış olan paket zaman kaybetmeden uçağa yerleştirilir. Uçağın varışı ile beraber diğer il kuryesi tarafından teslimat yolculuğu başlatılır. Firmamız tarafından her aşaması takip edilen bu süreçlerin toplam süresi 1 ile 4 saat aralığındadır.

Uçakla Hızlı Kargo Fiyatları

Uçakla kargo ihtiyacı doğan kişilerin tek isteği bir an önce sıkıntılarının giderilmesidir. Bu kişiler genellikle taşımanın ücretini ikinci planda tutarlar. Firmamız bunu fırsat olarak görmez, Bu kişilerin ekonomik olarak bu taşımadan yararlanması için tüm altyapısını hazırlamıştır. Kayseri uçakla kargo taşımacılığı oldukça ekonomiktir.Uçakla kargo taşımacılığında ödeme araçları, ticari defterler, hafıza kartları, teknolojik aletler, ekipmanlar, parçalar, sağlık ürünleri, pasaportlar, nakliyat belgeleri gibi alternatifi olmayan ürünler yer almaktadır. Firmamızın bu ürünlerin paketlemesini yapar. Motorlu kurye ile taşınması esnasında ürünün zarar görmemesi ve kaybolmaması için gerekli önlemler alınır. Firmamız tarafından Kayseri’den tüm illere, tüm illerden de Kayseri’ye uçakla kargo hizmeti verilmektedir. Firmamızın avantajlarından birisi de müşterileri merakta bırakmamasıdır. Firmamızın taşıma faaliyetlerinin her anında müşteri ile diyalog halinde olunur ve ona bilgi verilir. Hızlı kargoyu avantajlı fiyatlarla elde etmek için firmamızla irtibata geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.