Kargo

Kargo

Kargo işlemleri uzun süreden beri dünyanın her yerinde yapılmaktadır. Kargolama ile herhangi bir eşyaya istenilen başka bir adrese yollamak mümkündür. Firmamız tarafından kargolama işlemleri yapılmaktadır ve bu işlemler büyük bir titizlik ile yürütülmektedir. Kurumsal bir kargo firması olarak bütün ulaşım yollarını kullanarak kargoları taşımamaktayız. Bazen eşyaların bazen de belge ve benzeri şeylerin gönderimi yapılmaktadır. Firmamız bu ürünleri hem kısa bir süre içerisinde hem de güvenli bir şekilde taşımaktadır. Kargoculuk kapsamında her türlü ürünün taşımacılığı yapılmaktadır. Firmamız, gerek kargoların taşıma sürecinde gösterilen profesyonellik, gerekse ürünlerin paketleme ve takibi konusunda gösterilen hassasiyet ile oldukça kaliteli bir taşımacılık yapmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Hangi Yollar İle Kargolama Yapılabilmektedir?

Çeşitli yollar ile kargolama yapılabilmektedir. Firmamız hem hava hem kara hem de deniz yolunu kullanmaktadır. Bütün kargolama yöntemleri aynı disiplin ve özenle yapılır. Ancak teslimat yoluna göre maliyet, süre ve benzeri konularda farklılıklar olabilmektedir. Aciliyeti bulunan kargoların teslimatı için hava yolu kullanılabilmektedir. Yurt içinde yapılacak normal teslimatlar için de kara yolu kullanımı yaygındır. Teslimatın daha kısa sürede tamamlanmasını isteyenler için firmamızın uçak ile kargolama hizmeti kullanılmaktadır. Uluslar arası gönderimlerde ise deniz yolu da etkili bir taşımacılık yoludur. Firmamız birçok farklı ürünü kargo kapsamında taşır ve teslimatını sorunsuz bir şekilde yapar.

Kargoların Taşımacılığı İçin Sağlanan Güvenlik

Firmamız tarafından taşınan kargoların tamamı için güvenli bir şekilde teslimat yapılır. Firmamız, ürünlerin en hızlı şekilde teslim edilmesinin yanı sıra, sorunsuz şekilde teslim edilmesini de sağlar. Herhangi bir sorunda ise sağlanan sigorta ile kargo sahibine yardımcı olunmaktadır. Firmamız ürünlerin paketlemesini iyi bir şekilde kontrol eder. Bununla birlikte sigorta ile müşteriye güvence verir.

Kargoların Teslimat Süresi

Kargoların teslimat süresi birtakım faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Firmamız tarafından mümkün olan en kısa sürelerde kargonunteslimatıtamamlanmaktadır. Yurt dışı için 1 ila 4 gün arası bir süreç sunulmaktadır. Bununla birlikte yurt içinde, teslimat yoluna bağlı olarak aynı gün içinde ya da 1 günde teslimat yapılabilmektedir. Bütün kargolar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kargo

Günümüz ticari, sosyal ve kültürel faaliyetlerinin içerisinde kendisine önemli bir pay alanlardan birisi de kargo hizmetleridir. Ticari gönderiler, sosyal sorumluluk projeleri ya da hediyeleşme gibi oldukça farklı alanlarda kullanılan kargo hizmetleri artık sınır ötesine de profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Karayolu ve denizyolu ile kargo taşımacılığı daha uzun zamandan beri var olsa, havayolu kargoculuğu son yıllarda sık kullanılmaya başlanmıştır. Teslimat sürelerinin kısaltılmak istenmesi, acil durumların çözülmesi gibi ihtiyaçlar havayolu kargoculuğunu zorunlu kılmaktadır. Firmamız uluslararası kargo taşımacılığında havayolu ulaşım imkânını en efektif kullanan firmalardandır. Yerli ve yabancı havayolu şirketleri ile yapılan anlaşmalar, yurtdışında açılmış acenteler ve yatırım yapılan fiziki ve online sistemleri sayesinde firmamız yurtdışı gönderilerini kolay hale getirmektedir.

Uluslararası Kargo Taşımacılığı

Gelişen teknoloji ile beraber denizyolu, demiryolu ve karayolu araçlarının donanımları da gelişmiş ve uluslararası taşımacılık için daha elverişli hale gelmiştir. Parça bakımından büyük alan isteyen ya da ağırlığı oldukça fazla olan gönderilerde gemi taşımacılığı ön plana çıkmaktadır. Yüzlerce tır ile yapılabilecek sevkiyatlar tek gemi ile halledilebilmektedir. Demiryolu günümüzde genellikle sınır komşuları arasında olmaktadır. Karayolu ise nispeten daha yakın alanlarda olumlu sonuçlar vermektedir.

Havayolu Kargo Taşımacılığı

Daha uzun mesafeli olan gönderilerde daha kısa az zamanda teslimatın yapılabilmesi için kullanılan, diğer taşıma yöntemlerine göre pahalı olmasına rağmen daha hızlı sonuç alması nedeniyle çokça tercih edilen bir yöntemdir. Havayolu kargo taşımacılığında sınırlı taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Ancak Havayolu tercihlerinin büyük çoğunluğu maliyet düşürmekten ziyade zamanında ulaşım sağlamaktır. Firmamız tüm havalimanlarından Türkiye’ye, Türkiye’den de tüm havalimanlarına gönderi yapabilme kabiliyetine sahiptir. Hızlı taşınması gereken kargolarınız adresinizden alınmakta ve derhal uçuş işlemlerine tabi tutulmaktadır. Firmamızın gümrük personeli kurye hizmetlerine eş güdümlü olarak çıkış işlemlerini başlattığından kontrol ve onay süreçleri daha kısa sürede olmaktadır.

Uçak Kargonun Avantajları

Firmamız tarafından sunulan uçak kargo hizmetleri acil hizmetlerde tek geçerli yöntemdir. Farklı ülkelerin sınır işlemlerine tabi olmaksızın, yol kontrollerinden geçmeksizin tek gümrük işlemi ile yapılan uçak kargo sürenin her şeyden önemli olduğu durumlarda kurtarıcı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse, bir hastanın gönderilecek bir ilaca, kana ihtiyacı olduğu süreçte uçak kargo başarılı görülmektedir. Firmamız gönderileri adresten alıp, adrese telim etmektedir. Süreç içerisinde müşterisi ile irtibatı kopartmayan firmamız, müşterisini gelişmelerden haberdar etmektedir. Ayrıca sistemlerimizden müşteri kendisi de kargonun seyrini görebilmektedir. Kargo işlerinizde, alışverişlerinizde ya da acil durumlarınızda firmamızı tercih ederek, emniyetli bir taşıma sağlamak istiyorsanız iletişime geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat