Karayolu Express Yurt Dışı Kargo

Karayolu Express Yurt Dışı Kargo

Karayolu express yurt dışı kargo uluslararası yük ve eşya taşımacılığı, karayolu taşımacılığının özel bir boyutunu oluşturur. Gümrük şartları, yurtdışı adresler ve farklı hukuki düzenlemeler bulunduğundan uluslararası taşımacılığın profesyonelce yapılması gereken bir faaliyet olduğu görülmektedir. Firmamız, uluslararası taşımacılık alanında kurumsal gelişimine önem veren, filosundan servis ağına her sene yenileme çalışması yapan ve personel eğitimini sürekli hale getiren bir firmadır. İnovasyonu ilke olarak kabul eden firmamız uluslararası taşımacılıkta farklı yöntemlerle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Express Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık alanında müşterilerinin en iyi hizmeti almasını amaçlaya firmamız gerektiğinde demiryolu ve denizyolu bağlantılı taşımalar yapmaktadır. Ro-Ro ve intermodal yöntemlerin dışından küçük boyutlu ancak hassas taşınması gereken yüklerde speedy araçlarımız kullanılarak özel bir taşımacılık yapılmaktadır. Böylelikle ayrıcalıklı bir taşıma sağlanmaktadır. Firmaların ihtiyaçları doğrultusun tek bir şirketin farklı adreslerden yükünü toplayan firmamız, parsiyel taşımacılık ile de çeşitli yükleri tek tır ile taşıyarak maliyeti düşürebilmektedir. Uluslararası taşımacılık alanında express kargo genellikle havayolu ile yapılıyor olsa da, havayolu ile taşınmanın mümkün olmadığı durumlarda karayolu express yöntemi devreye girmektedir. Kısa ya da orta mesafeli taşımlarda, firmaların süre sınırlarının olduğu durumlarda karayolu express ile en hızlı taşımacılık yapılmaktadır.

Karayolu Express Yurt Dışı Kargo Özellikleri

Karayolu express taşımacılığı firmaların yasal taahhütlerinin olduğu ya da ürünlerin uzun süreli taşımaya elverişli olmadığı hallerde söz konusu olmaktadır.Firmamız tarafından express taşımacılık taleplerinde araçlarımızda iki şoför görevlendirilmektedir. Böylelikle sürücü kısıtlamaları aşıldığından araçlarımız molasız yoluna devam etmektedir. Şoförlerimiz araç içerisinde değişmeli dinlenerek uzun süreli yolculuğu tamamlamaktadır. Bu süreçte etkili olan bir husus da firmamızın araçlarıdır. Son teknoloji ile donatılmış olan araçlarımız, ağır tonajlarda ve kötü yol şartlarında dahi yüksek performans göstermektedir. Express taşımacılıkta yeni, bakımları aksatılmamış, yollarda arıza sorunu çıkartmayacak araçlarımız ve en deneyimli şoförlerimiz tercih edilmektedir.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Molasız olarak yola devam eden firmamızın araçları vaat edilen süre içerisinde adreslerine ulaşarak boşaltma işlemini yaparlar. Firmamızın araçlarında bulunan ısıtıcı ayarları ile yüklere özel şartlar oluşturulur. Karayolu express taşımacılıkta gerek merkez ofisimiz gerek ise müşterilerimiz online sistemimiz sayesinde araçlarının seyrini izleyebilir, takip edebilir, olağan dışı gelişmeleri fark edebilir. Karayolunda hızlı taşımacılığa ihtiyacınız var ise firmamız ile iletişime geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.