Karadağ Yurt Dışı Kargo

Karadağ Yurt Dışı Kargo

Karadağ yurt dışı kargo güçlü filo seçenekleri ve çözüm ortaklarının kaliteli, güvenilir ve alternatif hava yolları firmaları ile olan anlaşmalarımız ile Karadağ’a göndermeniz gereken tüm kargolarınızı hızla sevk edebilmekteyiz. Adresinizden alınan kargolarınız eğer güvenli bir şekilde paketlenmedi ise paketliyor ve en kısa zamanda uçuşa geçecek olan Karadağ Uçak Kargosuna yüklenmektedir. Sizden alınan kargolarınız Karadağ’da belirttiğiniz adrese iletilene dek tüm aşamalar Karadağ Kargo Takip Sistemine aktarılmaktadır. Böylece oturduğunuz yerden kalkmadan kargolarınızın nerede ve ne aşamada olduğunu kolayca görüntüleyebileceksiniz.

Yurt Dışı Kargo

Karadağ Hava Kargo

Bilinenin aksine en uygun Karadağ kargo ücretleri hava yolu taşımacılığındadır. Karadağ’a ulaştırılması sağlanan havayolu kargo tarifelerimiz iki ana kategoriye ayrılmıştır;

  1. Karadağ Express Uçak Kargo

Bu seçenek bir tek evrak için kullanılacağı gibi gıdalardan oluşan bozulma riski mevcut olan kargolarınız için de tercih edilebilen acil kargo gönderileri için tasarlanmıştır. Express kargo taşımacılığımız 24 saat içerisinde teslim edilmektedir.

  • Karadağ Ekonomik Uçak Kargo

Bu kargo taşımacılığı paketimiz Express kargoda olduğu gibi aynı kalite ve standartlara sahiptir. Ancak en ucuz kargo gönderimleri için teslimat süresi 5 – 7 gün aralığında tutulmuştur. Dolayısıyla acil olmayan niteliğe sahip tüm materyallerinizi ekonomik seçenek ile göndermenizi tavsiye edebiliriz.

Karadağ Kargo Hesaplaması Neye Göre Yapılır?

Yukarıda belirtilen tarifeler ana etken unsurlardan biridir. Seçeceğiniz gönderim tarifesi ilk etken olup en sağlıklı fiyat teklifini verebilmemiz için aşağıdaki bilgileri bizlere ileterek Karadağ kargo ücretini öğrenebilirsiniz;

  • Kargo içeriği
  • Kargo adedi
  • Kargo türü
  • Kargo ağırlığı
  • Kargı ölçüleri
  • Alıcı adresi
  • Gönderici adresi

Yukarıdaki bilgileri firmamızım telefon numaralarından ulaştırabilirsiniz. Akabinde ekibimiz en uygun fiyat tarifelerini kapsamlı hizmet detayları ile birlikte size gönderecektir. Bu rapor hangi hava yolları firmalarının kullanılacağından, hangi evrakların gerekli olacağından, hangi saatte teslim edileceğine dair detaylı bilgiler barındıracaktır. Bütçenize uygun olan bir paketi seçerek tarafımıza dönerseniz derhal servis aracımız kapınıza kadar gelir ve kargolarınız için gerekli işlemler başlatılmış olur. Kargo gönderimi sırasında hiçbir müdahele müşteri tarafından yapılmamaktadır. Tüm işlemler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteriye ek bir külfet olmayacaktır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.