Kanada Yurt Dışı Kargo

Kanada Yurt Dışı Kargo

Kanada Yurt Dışı Kargo, Türkiye’den Kanada’ya uçak kargo hizmeti sunmaktadır. Yurt içinde de birbirinden farklı seçenekleri bulunmaktadır. Hafta içi her gün saat 17:00’da ve Cumartesi günü saat 13:00’da Kanada’ya kargo çıkışlarımız vardır.

Yurt Dışı Kargo

Kanada’ya Paket, Koli ve Numune Gönderimi

Kanada’ya kargo göndermek için ilk önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Operatörde bulunan arkadaşlarımız size her konu da yardımcı olacaklardır. Evrak ve belgeler dışında paketleme zorunludur. Otuz kiloya kadar kargo imkanı sunulmaktadır. Otuz kilo aşıldığında kilo başına ücretlendirme yapılmaktadır.

Kanada Hava Yolu Uçak Kargo Süreci

Çağrı merkezimiz sizden kargo bilgilerinizi istemektedir. Ardından hacim ağırlığı hesaplanır. Hangi ağırlık daha yüksek ise o ağırlık üzerinden işlem yapılır.

Kanada İhracat Kargo Taşıma Talepleri

Bütün kargolar, Kanada’ya ihracat kargo taşımacılığıyla resmi olarak taşınmaktadır. Bunun için bir firma ismi vermelisiniz. Eğer bir firma isminiz yoksa devreye biz giriyoruz ve şirketimizin alt yapısını kullanarak ihracat kargo taşımacılığınızı yapıyoruz.

Kanada’ya Nasıl Kargo Gönderilir?

Çağrı merkezimizle iletişim kurarak bilgilerinizi eksiksiz vermelisiniz. Bilgileriniz doğrultusunda hesaplamalar yapılarak sizlere fiyat bilgisi ve kargo süresi verilmektedir. İstanbul’da yaşıyorsanız kargonuz ücretsiz servisimiz aracılığıyla firmamıza getirilir. Farklı bir şehirde yaşıyorsanız firmamıza göndermeniz gerekmektedir. Kargonuz, firmamıza geldiğinde gerekli incelemeler yapılmakta ve ambalajlanmaktadır.

150 kiloya kadar kargo gönderimi yapabilirsiniz. 150 kiloyu aştığında kilo başına ücretlendirme yapılmaktadır.

Kanada Kargo Ücretleri Neye Göre Hesaplanır?

Yurt dışına gönderilen kargoların ücretlendirilmesi ölçü bilgilerine , ağırlığa ve servis seçeneklerine göre değişmektedir.

Ekonomik ve Ekpress olarak iki servis seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu seçenekler de fiyat farkı bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Kargo Takip Sorgulama Sistemi

Web sitemizden istediğiniz zaman size verilen konşimento takip numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Kanada Kargo Hacim Ağırlığı Hesaplama

Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçtiğinizde sizden kargo bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler dikkate alınarak hacim ağırlığı, (EnxBoyxYükseklik)/5000 hesaplamasıyla yapılmaktadır. Yanlış bir hesaplama yapılmaması için kargo bilgileriniz doğruluğundan emin olmalısınız.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.