Kamerun Yurt Dışı Kargo

Kamerun Yurt Dışı Kargo

Kamerun yurt dışı kargo, altı gün kargo gönderimi yapmaktadır. Hafta içi her gün 17:00’da ve Cumartesi günü 13:00’da çıkışlar yapılmaktadır. Kargolarınızı 2-3 iş gününde alıcıya teslim etmekteyiz. Ekonomik seçenek de bu süre 6-7 iş gününü bulabilmektedir. Gümrük müşavirliği tarafından yapılan incelemeler servis süresine dahil değildir. Gümrük vergilerinin kargo şirketiyle bir alakası yoktur.

Yurt Dışı Kargo

Kamerun’a Hava Yolu İle Uçak Kargo Gönderme

Kargolarınızın alıcıya daha kısa süre de ulaşabilmesi ve kargonuza zarar gelmemesi için uçak kargo gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşmalısınız. Operatörlerimizle yaptığınız her konuşma kayıt altına alınmaktadır. Görüşme sırasında sizden; çıkış ve varış ülke/şehir, ölçü bilgileri, ağırlık, ürün içeriği, gönderici ve alıcı iletişim bilgileri, kap ve adet sayısı gibi bilgiler istenmekteyiz. Kamerun Uçak kargo ile kargolarınıı güvenle paketlenmekte ve alıcıya teslim edilmektedir.

Kamerun İhracat Taşıma Talepleri

İhracat taleplerinde karşı tarafın firma olup olmadığını soruyoruz. Ardından şehre hava yolu ile ulaşım var mı diye kontrol ediyoruz. Varsa hava yolları şitlerinden biri ile anlaşma sağlayarak kargonuzu gönderiyoruz.
Tekstil de fatura yeterlidir. Yanıcı maddelerin ambalajlama çeşitleri farklıdır. İhracatta şahsi gönderim bulunmamaktadır. Dövizlerden dolayı fiyatlar da artış görülebilmektedir.

Kamerun’a Nasıl Kargo Gönderebilirim?

İlk önce çağrı merkemizle iletişime geçmeli ve istenilen bilgileri eksiksiz vermelisiniz. İstanbul’da yaşıyorsanız, kargolar servisimiz aracılığıyla ücretsiz şubemize getirilmektedir. Farklı şehirler de yaşıyorsanız uçak kargo hizmetiyle İstanbul’a göndermelisiniz. Kargo, firmamıza geldikten sonra ürün incelemekte ve ambalaj işlemi yapılmaktadır. Ardından kalkış yapacak kargo uçağına verilmektedir.

Kamerun Kargo Ücretleri Neye Göre Hesaplanır?

Kargoların ücretleri; ağırlığa, servis seçeneğine ve ölçü bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. Bu konu da daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kamerun Kargo Takip Sorgulama Sistemi

Web sitemizden, konşimento takip numaranız ile kargonuzu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Kargonuzun çıkış tarihini ve saatini, nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Kamerun Kargo Hacim Ağırlığı Hesaplama

Kargonuzun gerçek ağırlığı dışında ölçü bilgileri de esas alınarak hacim ağırlığı hesaplanmaktadır. Operatörlerimize kargo ölçülerinizi verirken ölçülerin doğru olduğundan emin olmalısınız. Hacim ağırlığı, (EnxBoyxYükseklik)/5000 şeklinde hesaplanmaktadır.
7/24 destek alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.