Kamboçya Yurt Dışı Kargo

Kamboçya Yurt Dışı Kargo

Kamboçya yurt dışı kargo ulaşım hizmetlerinin gelişmesi ve ülkeler arası iletişimlerin artması ile beraber her anlamda ilişkiler gelişmeler başlamıştır. Ülkeler arasında öğrenci değişimleri, uluslararası yatırımlar, turizm ya da göç gibi durumlar sınır aşan taşımacılık hizmetlerinin artmasını sağlamıştır. Ülkeler arası yürütülen faaliyetlerin bir sonucu olarak kargo hizmetleri de sınır tanımaz hale gelmiştir. Özellikle Çin ve Amerika gibi ülkelerden tüm dünyaya ürün satışı yapılmaktadır. Bu gibi işlemlerde kargo sürelerinin 1 ayı bulduğu görülmektedir. Bazı durumlarda 1 ay gibi bir sürenin beklenmesi çok ciddi kayıplar oluşturmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Kişilerin kendilerinin beraberlerinde götürme imkânlarının olmadığı durumlarda genellikle uçakla kargo gönderimi yapan firmalar acil olan bu kargoların yetiştirilmesinde önemli rol oynamaktadır. Acil olan kargolara örnek olarak çek, senet,sözleşme, fikri sınai hak belgesi, diploma ya da ilaç sayılabilir. Firmamız ülkemizin önde gelen acil kargo kurumlarındandır. Ülke içi ve ülke dışı çalışma ortakları sayesinde kargolar zamanında adreslerine ulaştırılmaktadır. Firmamızın kargo taşımacılığı yaptığı ülkelerden birisi de Kamboçya’dır. Kamboçya Kargo servisimiz Türkiye’den çıkışı yapılan kargoların takibini ve teslimini yapan özel nitelikli personelden oluşur.

Kamboçya Kargo ile Zamanında Teslimat

Kamboçya’nın Türkiye’den uzaklığı 7385 kilometredir. Havayolu dışındaki diğer ulaşım şekilleri ile kargonun zamanında gönderilmesi mümkün gözükmemektedir. Bunun farkında olan firmamız Kamboçya kargo gönderimlerini havayolu vasıtasıyla yapmaktadır. Acil kargo hizmetlerinde ilk aşamadan son aşamaya kadar azami gayret gösterilmektedir. Bu nedenle öncelikle kargonun evden ya da iş yerinden teslim alınması aşamasının hızlı yapılması gerekmektedir. İstanbul içi olan gönderiler motor kuryeler ile hemen alınmaktadır. Diğer illerde kapıdan alınan kargo paketleri uçak ulaşımı ile İstanbul’a getirilmektedir. Firmamızda iş bölümü yapılmıştır ve herkes uzmanlık alanında çalışmaktadır. İstanbul iline gelen paketlerin ülkelere göre dağlımı yapılarak en yakın uçak tarifleri ayarlanmaktadır.

Güvenli Şekilde Adrese Ulaşım

Gönderilecekleri uçaklar ayarlanan Kamboçya kargo paketleri gümrük bölümümüz tarafından gümrükleme işlerine sokulur. Buradaki yöntemlere ve kurallara hâkim olan personelimizi tarafından işlemlerin tamamlanmasından sonra paket uçağına bindirilir. Uçağa bindirilen paketin boyutu, niteliği ve adresi ile ilgili bilgi Kamboçya şubesinde gönderilerek hazırlıklı olmaları sağlanır. Gelen paketler ile ilgili planlamasını yapan şube tarafından en kısa sürede adrese ulaştırılır. Firmamızın hızının yanında kargonun izlenmesine imkan veren online hizmetleri ile de gönderici ya da alıcıların habersiz kalmasını engellemektedir. Güvenli ve hızlı bir kargo gönderisi yapmak için firmamıza internet ya da telefon üzerinden ulaşarak kayıt oluşturmanız yeterlidir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.