İzmir Uçak Yurt Dışı Kargo

İzmir Uçak Yurt Dışı Kargo

Günlük hayatın akışı içerisinde eğitim, sağlık ya da iş durumları ile ilgili çoğu insanın başka il, ilçe ya da ülkelere acil paket ulaştırması gereken durumlar olmaktadır. Bazen zamanla yarışılan bu durumlarda karşı taraf ile konuşularak zaman kazanılmakta ise de, bunun kabul edilmediği ya da mümkün olmadığı durumlarda az değildir. Örneğin kalkacak olan bir uçağın bir kişiyi beklemesi ya da resmi bir kurumun belirlenen tarihi uzatması olağan değildir. Bu gibi durumlar ülkemizde kargo hizmetlerinde uçakların kullanılması uygulamasını başlatmıştır. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir uçak yurt dışı kargo hizmetleri yoğun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Uçakla Kargo İşlemleri

Acil durumlar elbette olmaktadır. Bu durumda kara taşımacılığı yapan kargo firmalarının çözümler yeterli değildir. Çünkü kargo firmaları ortalama olarak 3 gün sürede teslimat yapmaktadır ve ayrıca çok hassas eşyaların kabul edilmediği de görülmektedir. Kargo aracının arıza yapması, dağıtıma geç çıkılması, kargoların ayrıştırılması gibi süreçler de işin daha da uzamasına neden olmaktadır. İzmir uçakla kargo sayesinde hava kargo tahsisi ile havaalanı olan iller arasında gün içinde teslimat mümkün hale gelmiştir. Dezavantajlı durumlar uçakla kargo fırsatı ile bertaraf edilmektedir. Uçakla kargo firmamızı arayan müşteriler ile irtibat kurulmaktadır. Kargonun boyutu, niteliği, nereye gideceği, kargonun nerden alınacağı, kimden alınacağı gibi hususlarda bilgi alındıktan sonra firmamız personeli vakit kaybetmeden kargoyu teslim almak için yola çıkacaktır. Bu esnada operasyon birimimiz kargonun bindirileceği uçağı ayarlar ve diğer ildeki birime haber vererek hazırlıklı olmasını sağlar. Diğer birimimiz kendisini gönderiye göre ayarlar ve personel iş paylaşımı yaparak sorunsuz bir şekilde teslimatı sağlar.

İzmir Uçakla Kargo Faydaları

İzmir uçakla kargo hizmeti ile İzmir’den diğer illere, diğer illerden İzmir’e günlük teslimat yapılmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetin teslimat süresi, olağan dışı süreler hariç olmak üzere 4 saati geçmemektedir. Firmamız tarafından taşımlar güvenli ortamda yapılmaktadır be personellerimiz özel olarak seçilmektedir. Hızlı taşımacılık esnasında firmamız personeli güvenliği elden bırakmadığından kargolara herhangi bir zarar gelmemektedir.  Uçakla yolculuk esnasında ise pakete zarar gelmemesi için itinalı paketlenmesi yapılmaktadır. Firmamız ile sürekli iletişim halinde olan müşteriler anlık olarak paketlerinin durumunu takip edebilme hakkına sahiptirler. Çek, senet, flash bellek, çip ya da ilaç gibi bir sürü gönderiniz için firmamızı tercih ederek, kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.