İzlanda Yurt Dışı Kargo

İzlanda Yurt Dışı Kargo

İzlanda yurt dışı kargo ülkemizden 4500 kilometre uzaklıktadır. Son yıllarda iki ülke arasında ticari ve kültürel etkinliklerin düzenlenmesinde artış görüldüğü gözükmektedir. Karşılıklı olarak ziyaretler her sene daha da ileri boyutlara ulaşmaktadır. İzlanda ile işbirliği içindeki insanlarımızın ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi de kargo servisleridir. Hayatın her aşamasında karşılanabilecek ihtiyaçlar sebebiyle kargo gönderimi yapılmaktadır. Hatta kargonun süreli şekilde gitmesi gereken, beklemenin telafisi zor sonuçlar doğuracağı zamanlar da yaşanmaktadır. İzlanda’ya yönelik en hızlı ulaşım yolu hava yoludur. Firmamız hava yolunu hızı ile kargo hizmetlerinin paketleme ve gümrükleme kalitesini bir araya getirerek İzlanda kargo faaliyetlerini yerine getirmektedir. Kolektif çalışmanın bir sonucu olarak başarıya ulaşan firmamızın, tartışılmayacak kalitesini seçen müşteriler kargolarına kısa sürede oluşmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

İzlanda Uçakla Hızlı Kargo İmkânı

Acil kargo talebinin çok farklı sebebi olmaktadır. İhale evrakları, pasaport, vize belgesi, sağlık ürünleri, ilaçlar, pazarlaması yapılacak olan ürünün numunesi, gümrük dosyaları, eğitim belgeleri, lojistik evrakları, faturalar, patent hakkını gösteren kayıtlar ya da önemli küçük yedek parçalar acil kargonun konusu olabilmektedir. Bunların eksikliği halinde gitmenin bir anlamı kalmayacağından ve kişinin geri dönmesi zaman alacağından daha düşük giderler ile uçakla kargo hizmeti alınmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden gelecek olan taleplere açık olan firmamızı görevlendirmeniz halinde kapınıza gelen kuryeye kargoyu teslim etmeniz yeterlidir. Kargo paketinin tüm işlemleri hassas bir ekip çalışması ile yerine getirilecektir. Paketleme ve gümrükleme işleminden sonra kargo en uygun uçak ile gönderilir. Firmamız tüm hava yolu şirketleri ile işbirliği yapmaktadır. Tecrübesi olanlar için çile haline gelen gümrükleme şaması firmamızca kolayca geçilmektedir. İzlanda kargo servislerinde oradan bulunan şubemiz itina ve özveri ile paketi teslim alır, ulaşım esnasında oluşması muhtemel hasar kontrolünü yapar ve müşterisine doğru yönelir.

İzlanda Hızlı Kargo Servisinin Avantajları

İzlanda kargo teslimatı süreci 1-3 gün içinde tamamlanmaktadır. Kargo başvurusu birkaç dakika içinde yapılmaktadır. Müşterinin koşturması gereken bir durum bulunmamaktadır. Ücret bakımından değerlendirme yapıldığında kargo ücretleri ekonomiktir. Kargo firmamızın gümrük, paketleme, teslim alma, teslim etme, uçak seferlerini ayarlama gibi farklı alanlarda iş bölümü yapan personeli takım halinde çalışır. Personel arasındaki bu uyum hem başarıyı hem hızı getirmektedir. Firmamızın internet altyapısı ile beraber fiyat belirleme ve kargo takip süreçleri şeffaf ilerlemektedir ve müşteriler için oldukça kolay olmaktadır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.