İtalya Yurt Dışı Kargo

İtalya Yurt Dışı Kargo

İtalya yurt dışı kargo iletişim ve ulaşım kanallarının teknoloji ile orantılı olarak gelişmesi dünya üzerinde insan hareketliliğinin çoğalmasını sağlamıştır. Düzenli göç olarak denebilecek eğitim, sağlık, turizm ve ticaret odaklı faaliyetler nedeniyle ülkeler arası ziyaretler artmıştır. Bu faaliyetlerden nakliye servisi de nasibini almıştır. Satılan ürünlerin teslimatı lojistik sektörünün büyük boyutlara ulaşmasına vesile olmuştur. Uluslararası internet satış platformları küçük çaplı kargoların sınırlar ötesine götürülmesi ihtiyacını doğurmuştur. Bu bakımdan ülke dışı kargo servisi yapan firmalar kurulmuştur. Ancak bu firmaların yeterli olmadığı durumlar vardır ki, bunlar zamanla yarışılan acil gereksinim halleridir. Kişinin pasaportunu unutması, ilacını unutması, ihale belgelerinin alınmaması ya da çek defteri gibi ticari ödeme araçlarının yanında olmadığının anlaşılması gibi hallerde ayları bulacak sürede gönderim yapan klasik kargo firmaları çözüm olmamaktadır. Bu durumda uçakla acil kargo hizmeti sunan firmamız İtalya kargo ihtiyaçlarında yanınızdadır.

Yurt Dışı Kargo

Uçakla Kargoda Kolay Başvuru

Gümrükte kalan, iş görüşmesine devam etmesi için belgelerine ihtiyaç duyan kişiler firmamızın internet sitesi üzerinde bulunan kayıt bölümünden kargo başvurusunu yapabilirler. Bu durumda kaydı gören personelimiz iletişime geçerek onay verilmesi halinde derhal İtalya kargo planlamasına başlayacaktır. Ülke içi adresle ilgili bölgedeki kurye ile irtibat kurulup evden alınan kargo en yakın zamandaki uçak için havaalanına götürülmektedir. Havaalanı süresinin daha uzun olacağının anlaşılması halinde ise motor ya da otomobil ile İstanbul’a ulaştırılan paket usulünce kargo paketlemesi yapılıp, gümrükleme işlemlerine geçirilmektedir. Türkiye’den 2500 kilometre uzunluğundaki İtalya için en yakın uçağın tarifesine bakılarak bindirilme zamanı ayarlanmaktadır.

İtalya Kargo Teslimatı

İtalya’daki adresler ve ulaşım kanalları konusunda donanımlı olan şube personelimiz kargo ile ilgili en iyi ulaşım yolunu kullanarak kargoyu zamanında kargo sahibine verecektir. İtalya kargo paketleri için en ideal yollardan olan firmamızın avantajları şöyledir:

  1. Firmamızdan alınacak olan hizmet ekonomiktir.
  2. Firmamız internet ve telefon kadar müşterilerine yakındır.
  3. Firmamız şeffaf politika izler ve tüm aşamalardan müşterinsin haberi olur.
  4. Uçak taşımacılığına en uygun paketleme yapılarak eşyanın zarara uğraması önlenir.
  5. Firmamızın ulaşım altyapısı ve sistemleri moderndir.
  6. Firmamızda kargo alanında uzman personeller çalıştırılır.
  7. Firmamız 7 gün hizmet verir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.