İsviçre Yurt Dışı Kargo

İsviçre Yurt Dışı Kargo Servisleri

               İsviçre yurt dışı kargo hizmetleri ile insanlar bir ürünü bir başka yere güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmanın kısa yolunu tecrübe edinirler. Birçok farklı şekilde olabilen kargo seçeneklerinde insanların önem verdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, hız açısından oldukça tatmin edici süreler ve hesaplı kargo taşımacılığıdır. Önem verilen konularda birçok açıdan takdir kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman ve tecrübeli personeller tarafından alıcılara güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilir. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini yapan Acil Kargo, deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

                İsviçre’ye Nasıl Kargo Gönderirim?

                İlk olarak çağrı merkezi ile kurulan irtibat sonucunda kargonun bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgilendirmeden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumları bildirir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten ücretsiz bir biçimde alınıp İsviçre’deki alıcı adresine doğru yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. İsviçre’de meydana gelen kontroller ve alınan izinler sonucunda da acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında teslim edilmektedir.

                İsviçre’ye Kargolar Nasıl Ulaşır?

                Avrupa’nın en önemli ülkelerinden bir tanesi olan İsviçre’de birçok farklı hava alanı bulunmaktadır. Acil Kargo, İstanbul üzerinden İsviçre kargo hizmetini uçak kargo hizmeti ile müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerin seçebileceği Express ve Ekonomik kargo seçenekleri ile gönderilerin ne şekilde gönderileceği de belirlenebilir. İsviçre kargo işlemleri için hız konusunda sorunu bulunmayan ve maliyet açısından hesaplı olmasını isteyen kişiler ekonomik paketi seçebilirler. Ancak kargonun en hızlı şekilde ulaştırılmasını talep eden kişiler firmamızın Express kargo seçeneğinden yararlanabilirler. Kargo seçeneği Express ya da Ekonomik de olsa güvenli ve hızlı bir şekilde alıcı ile buluşturulması sağlanmaktadır. Bunun yanında İsviçre’ye kara yolundan kargo göndermek de mümkün olmaktadır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat