İsrail Yurt Dışı Kargo

İsrail Yurt Dışı Kargo

               İsrail yurt dışı kargo dünya üzerinde kargo hizmetleri oldukça fazla tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Kargo işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken ve insanların önem verdiği hususlar şu şekilde özetlenebilir;

  • Kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması,
  • Kargonun maliyet açısından hesaplı olması,
  • Kargo yapılan ürünün hasarsız ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması.
Yurt Dışı Kargo

Tüm bu hususlarda birçok açıdan insanların güvenini ve memnuniyeti kazanan, Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. 2010 yılından itibaren Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi olan Acil Kargo, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini sürdürmektedir. Tecrübeli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde göndermek mümkündür.    

                İsrail’e Kargo Gönderimi Nasıldır?

                Kargo gönderimi için öncelikle çağrı merkezi ile kurulan iletişim neticesinde kargo bilgileri alınır. Net bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi konular müşteriye bildirilir. Kargo kaydı yapıldıktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten ücretsiz şekilde alınıp İsrail’deki alıcı adresine doğru gönderilir. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. İsrail’de yapılan kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında güvenle teslim edilir.

                İsrail Acil Uçak Kargo Seçeneği

                Orta Doğu bölgesinin en önemli yerleşim merkezlerinden bir tanesi olan İsrail’e acil olarak kargo gönderimleri Acil Kargo tarafından yapılmaktadır. Acil kargo seçenekleri sayesinde İsrail kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılır. Hava alanları ile acil uçak hizmeti verilebilmektedir. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile en hızlı şekilde buluşturulması sağlanır. Diğer dünya ülkeleri gibi İsrail kargo işlemlerini de büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Kargoların durumları verilen takip numarasını web sitesinden yazarak ya da günün her saati ulaşılabilen müşteri hizmetlerinden takip edilebilmektedir.
7/24 destek alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.