İspanya Yurt Dışı Kargo

İspanya Yurt Dışı Kargo

               İspanya yurt dışı kargo hizmetleri sayesinde insanlar bir ürünü bir başka yere güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırlar. Birçok farklı şekilde olabilen kargo seçeneklerinde müşterilerin önem verdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, hız açısından oldukça tatmin edici süreler ve hesaplı kargo taşımacılığıdır. Belirtilen konularda birçok açıdan takdir kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman ve tecrübeli personeller tarafından alıcılara güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilir. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini yapan Acil Kargo, deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

İspanya’ya Acil Kargo Hizmeti

                Avrupa’nın güneybatısında yer alan İspanya’nın tüm havaalanlarına teslimatlar yapılabilir. Acil kargo seçenekleri ile İspanya kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde oluşturulur. Hava yolu seçenekleri şeklinde yapılan servisleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Tüm dünya ülkeleri gibi İspanya kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilmiş olan Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar için tercih edilebilir. Bu konuda tercih müşterinin isteği doğrultusundadır.

İspanya’ya Kargo Gönderme İşlemleri

                Kargo göndermek için en başta firmanın çağrı merkezi ile iletişime geçilmelidir. Gerçekleşen irtibat neticesinde kargo bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumlar müşteriye aktarılır. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten ücretsiz bir şekilde alınıp İspanya’daki alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. İspanya’da oluşturulan kontroller ve alınan izinlerden sonra da acente firması ile alıcıya teslimat gerçekleştirilir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.