İrlanda Yurt Dışı Kargo

İrlanda Yurt Dışı Kargo

               İrlanda yurt dışı kargo hizmetleri insanların ihtiyaçlarını karşılama konusunda oldukça işe yarayan bir servistir. Kargo gönderimlerinde en çok dikkat edilmesi gereken ve müşterilerin önem verdiği konular kargonun hızlı bir şekilde ulaştırılması, maliyet açısından ekonomik olması ve kargo yapılan gönderinin hasarsız ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılmasıdır. Bahsedilen bu konularda birçok açıdan beğeni kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar güvenli şekilde alıcılara teslim edilir. Kurulmuş olduğu 2010 yılından bu zamana Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi olan Acil Kargo, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini sürdürmektedir. Uzman kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Uçak Kargo İle İrlanda’ya Kargo Gönderimi

                Bir Avrupa ülkesi olan İrlanda’ya ülkemizden birçok kargo gönderimi olur. İrlanda’ya yapılan hava yolu kargo gönderimleri ile en hızlı ve güvenli şekilde kargo teslimatları firmamız tarafından oluşturulmaktadır. Hava yolu şirketleri ile alınan kargo ilk İrlanda seferinde alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Bunun yanında Express ve Ekonomik seçenekleri ile İrlanda kargosunun alıcıya iletileceği zaman aralığı belirlenebilir. Hızlı kargo gönderileri için Express kargo, maliyet açısından hesaplı olması ve zaman konusunda hassas olunmaması istenen kargolar ise Ekonomik kargo ile gönderilebilir. İrlanda’da yer alan tüm hava alanlarına firmamız tarafından gönderiler yapılabilir.

İrlanda’ya Nasıl Kargo Gönderilir?

                İlk olarak çağrı merkezi ile kurulan irtibat sonucunda kargo bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumları bildirir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten ücretsiz bir şekilde alınıp İrlanda’daki alıcı adresine doğru yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. İrlanda’da yapılan kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat