İran Yurt Dışı Kargo

İran Yurt Dışı Kargo

               İran yurt dışı kargo dünya üzerindeki insanların bir ürünü bir yerden başka bir yere göndermesi için kargo kuruluşları hizmet vermektedir. İnsanların kargo hizmetlerinden belirli bir istekleri ve beklentileri vardır. Bunlar;

  • Maliyet açısından hesaplı kargo hizmetleri,
  • Hız konusunda oldukça iyi olan kargo hizmetleri,
  • Kargonun güvenli ve hasarsız bir şekilde alıcıya takdim eden kargo hizmetleri
Yurt Dışı Kargo

Bu özelliklere sahip olan ve Türkiye’den dünyanın her yerine kargo hizmetleri yapan Acil Kargo, 2010 yılında kurulmuş olan bir kargo şirketidir. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin en hızlı ve güvenli kargo şirketi olan Acil Kargo’nun deneyimli ve uzman kadrosu profesyonel bir hizmet vermektedir. Oluşan tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına yapılabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.  

                İran’a Acil Kargo Hizmeti

                Türkiye’nin komşusu olan İran’a acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından yapılır. Acil kargo seçenekleri ile İran kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. İster kara yolu ister hava yolu şeklinde oluşabilen seçenekleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Diğer ülkeler gibi İran kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilen Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar için tercih edilebilir. Kara yolu kargolarında ise maliyet açısından daha ucuz bir taşıma sağlanabilir. Unutulmamalıdır ki kara yolu kargo servisleri uçak yolu kargo sevisine göre daha uzun bir sürede alıcı ile buluşur.

                İran’a Kargo Gönderme Nasıl Olur?

                Kargo göndermek için en başta firmanın çağrı merkezi ile irtibat kurulur. Sağlanan irtibat ile kargo bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumlar müşteriye bildirilir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp İran’daki alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.