Irak Yurt Dışı Kargo

Irak Yurt Dışı Kargo

               Irak yurt dışı kargo dünya üzerinde kargo hizmetleri sayesinde bir ürünü bir başka yere hızlı ve güvenli bir şekilde göndermek mümkündür. Birçok farklı seçenekte olan kargo seçeneklerinde müşterilerin önem verdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, hız açısından oldukça tatmin edici süreler ve maliyet konusunda hesaplı olma gibi durumlardır. Bahsedilen konularda birçok açıdan beğeni kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman personeller tarafından alıcılara güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilir. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini yapan Acil Kargo, deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

                Irak’a Acil Kargo Servisleri

                Türkiye’nin Güneydoğu’daki komşusu olan Irak’a acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından özenle yapılır. Acil kargo seçenekleri sayesinde Irak kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Hava yolu ve kara yolu şeklinde yapılan seçenekleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Diğer ülkeler gibi Irak kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilen Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar için tercih edilebilir. Kara yolu kargolarında ise maliyet açısından daha ucuz bir taşıma sağlanabilir. Ancak kara yolu kargo servisleri uçak yolu kargo sevisine göre daha uzun bir sürede alıcı ile buluşur.

                Irak’a Nasıl Kargo Gönderilir?

                İlk olarak çağrı merkezi ile kurulan irtibat neticesinde kargonun bilgileri istenmektedir. Eksiksiz bir bilgilendirmeden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumları bildirir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Irak’taki alıcı adresine doğru yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Irak’ta gerçekleştirilen kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.