İngiltere Yurt Dışı Kargo

İngiltere Yurt Dışı Kargo

               İngiltere yurt dışı kargo insanların bir ürünü bir yerden başka bir yere göndermesi için kargo hizmetleri oluşturulmuştur. Kişilerin kargo hizmetlerinden belirli bir istekleri ve beklentileri olmaktadır. Bunlar;

  • Maliyet açısından hesaplı kargo hizmetleri,
  • Hız konusunda oldukça iyi olan kargo hizmetleri,
  • Kargonun güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapan kargo hizmetleridir.
Yurt Dışı Kargo

Bahsedilen konuları bünyesinde bulunduran ve Türkiye’den dünyanın her yerine kargo hizmetleri yapan Acil Kargo, 2010 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin en hızlı ve güvenli kargo şirketi olmayı başaran Acil Kargo’nun deneyimli ve uzman olan kadrosundan yararlanabilirsiniz. Yapılan tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına yapılabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek Acil Kargo ile mümkündür.

                İngiltere’ye Acil Kargo Seçenekleri

                Türkiye’nin sürekli iletişim halinde bulunduğu İngiltere’ye acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından yapılır. Acil kargo seçenekleri ile İngiltere kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Kara yolu ve hava yolu seçenekleri şeklinde yapılan servisleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Tüm dünya ülkeleri gibi İngiltere kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilmiş olan Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar için tercih edilebilir. Kara yolu kargolarında ise maliyet açısından daha ucuz bir taşıma sağlanabilir. Ancak kara yolu kargo servisleri uçak yolu kargo sevisine göre daha uzun bir sürede alıcı ile buluşur.

                İngiltere’ye Kargo Gönderimi Nasıldır?

                Kargo gönderimi için öncelikle çağrı merkezi ile kurulan iletişim neticesinde kargo bilgileri alınır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi konular müşteriye bildirilir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten ücretsiz şekilde alınıp İngiltere’deki alıcı adresine doğru gönderilir. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. İngiltere’de yapılan kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında güvenle teslim edilir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.