Honduras Yurt Dışı Kargo

Honduras Yurt Dışı Kargo

               Honduras yurt dışı kargo bir ürünü başka bir yere gönderme konusunda en çok tercih edilen hizmetler kargo servisleridir. Birçok farklı seçenekte sağlanabilen kargo seçeneklerinde müşterilerin önem verdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, hız açısından oldukça tatmin edici süreler ve maliyet açısından hesaplı olma gibi durumlardır. Bahsedilen konularda birçok açıdan beğeni kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman personeller tarafından alıcılara güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilir. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini yapan Acil Kargo, deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Uçak Kargo İle Honduras’a Kargo Gönderimi

                Orta Amerika ülkesi olan Honduras kargo gönderilerini Acil Kargo olarak itina ile yapmaktayız. Honduras’a yapılan hava yolu kargo gönderimleri ile en hızlı ve güvenli şekilde kargo teslimatları firmamız tarafından oluşturulmaktadır. Hava yolu şirketleri ile alınan kargo ilk Honduras seferinde alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Bunun yanında Express ve Ekonomik seçenekleri ile Honduras kargosunun çok hızlı mı ya da zaman konusunda hassasiyet olmaması gibi gönderiler müşteriler tarafından belirlenebilir. Hızlı kargo gönderileri için Express kargo, maliyet açısından hesaplı olması ve zaman konusunda hassas olunmaması istenen kargolar ise Ekonomik kargo ile gönderilebilir. Honduras’ta yer alan 10 hava alanına da direkt olarak kargo gönderimleri yapılır.

Honduras’a Kargo Göndermek

                Kargo göndermek için en başta firmanın çağrı merkezi ile iletişime geçilmelidir. Oluşan irtibat ile kargo bilgileri alınmaktadır. Net bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumlar müşteriye bildirilir. Kargo kaydı gerçekleştirildikten sonra kargo İstanbul’da ise adresten ücretsiz şekilde alınıp Honduras’taki alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Honduras’ta yer alan hava alanlarına olan direkt uçuşlar sayesinde kargolar en hızlı şekilde alıcılar ile buluşturulmaktadır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.