Hırvatistan Uçak Yurt Dışı Kargo

Hırvatistan Uçak Yurt Dışı Kargo

              Hırvatistan uçak yurt dışı kargo dünya genelinde kargo hizmetleri oldukça fazla tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Kargo işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken ve müşterilerin önem verdiği hususlar şu şekilde özetlenebilir;

  • Kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması,
  • Kargonun maliyet açısından hesaplı olması,
  • Kargo yapılan ürünün hasarsız ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması.
Yurt Dışı Kargo

Bahsedilen hususlarda birçok açıdan müşterilerin güvenini ve memnuniyeti kazanan, Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. 2010 yılından itibaren Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi olan Acil Kargo, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini sürdürmektedir. Tecrübeli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.     

                Hırvatistan’a Nasıl Kargo Gönderebilirim?

                Türkiye – Hırvatistan arasında uçak kargo hizmetleri yapan Acil Kargo ile Hırvatistan Uçak Yurt Dışı kargoları en hızlı ve güvenli şekilde alıcılara teslim edilir. Hafta içi 08:30 – 19:00 ve cumartesi günleri de 09:00 – 17:00 arasında kargo gönderileri yapılır. İstanbul merkez ofisinden yürütülen acil kargo işlemleri yapılan kontroller sonucunda çıkış belgeleri ile kalkış yapan uçağa ya da araca nakledilir. Eğer ki kargo İstanbul dışından gönderiliyor ise öncelikle İstanbul merkez ofisinde bir gönderimde bulunmak gerekmektedir. Hırvatistan’a ulaşan kargolar da yapılan kontrollerden sonra acente firması ile alıcıya imza karşılığında verilir.  

                Hırvatistan’a Acil Kargo Seçenekleri

                Orta Avrupa bölgesinde bulunan Hırvatistan’a acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından yapılır. Acil kargo seçenekleri sayesinde
Hırvatistan Uçak Yurt Dışı kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. İster kara yolu ister hava yolu şeklinde yapılan seçenekleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Diğer ülkeler gibi Hırvatistan kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilen Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar ve maliyet açısından düşük olan kargolar için tercih edilebilir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.