Hava Taşımacılık Yurt Dışı Kargo

Hava Taşımacılık Yurt Dışı Kargo

Çok uluslu şirketlerin kurulması, şirketlerin hammaddeye ya da pazara yakın olması nedeniyle dünyanın herhangi bir yerinde fabrika açması, dünya genelinde yapılan internet alışverişleri gibi çeşitli etkinlikler ülkeler arası taşımacılık faaliyetlerinin ciddi boyutlara ulaşmasına zemin hazırlamıştır. Halen karayolu, demiryolu, denizyolu ve hava yolu taşımacılık yurt dışı kargo olmak üzere 4 farklı şekilde yürütülen yurtdışı taşıma işlemleri ülkemizde de popüler olmaya başlamıştır. Büyük lojistik firmalarının kurulması ile beraber ülkemizden çıkan malların sevkiyatı daha da kolay hale gelmiştir. Araçların yenilenmesi, gümrük işlemlerinin kısalması ve operasyon birimlerini çoğalması ile beraber ulaşım süreleri de kısalmıştır. Firmamız yurtdışı taşımasında önemli bir paya sahip olan kurumsal bir taşımacılık firmasıdır.

Yurt Dışı Kargo

Hava Taşımacılık Yurt Dışı Kargo Faaliyetleri

Sektörün önde gelen ve en fazla tercih edilen kuruluşlarından biri olan firmamız hava yolu taşımacılık alanında tüm yetki belgelerini almıştır. IATA belgemiz sayesinde Türkiye’den dünyanın tüm havaalanlarına, tüm havaalanlarından da Türk havaalanlarına nakliye yapılmaktadır. Firmamızın sektördeki başarısı dünya genelinde yapmış olduğu anlaşmalara dayanmaktadır. Türkiye’ye sefer düzenleyen tüm havayolu şirketleri ile çözüm ortaklığı anlaşması yapan firmamız, her ülkede kurmuş olduğu acente ağı ile gönderilerin sorunsuz bir şekilde taşınıp boşaltılmasını sağlamaktadır.

Havayolu Taşımacılık Alanları

Firmamız Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika ülkelerine düzenli olarak taşımacılık yapmaktadır. Tüm gönderilerimiz zamanında ve sıkıntısız şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız öncelikle ürün paketlemesine dikkat etmektedir. Böylelikle ürünlerin yolda zayi olmalarının önüne geçilmektedir. Ayrıca firmamız gümrük işlemlerinde uzman kadrosu ile hızlı sonuç almaktadır. Hangi gümrük noktalarında hangi hususlara dikkat edildiği, hangi belgelerin lazım olacağı gibi hususları bilen personelimiz hazırlıklarını yaptığından gümrüklerde bekleme yaşanmamaktadır.

Havayolu Taşımacılık Avantajları

Firmamız tarafından yürütülen hava yolu taşımacılık şekilleri; pekiştirilmiş, hızlı, komple, adresten adrese, refakatli şeklindedir. Havayolu ile taşınacak olan eşyalar firmamız personeli ile firmamıza ait araçlar tarafından evde gönderici adresinden alınmaktadır ve uçağa yetiştirilmektedir. Firmamızın merkez ofisinde bulunan taşımacılık yönetimi birimi sayesinde tüm uçak seferleri taranarak en uygun olan uçaklar ayarlanmakta ve süreç ile ilgili yurt dışı acentelere bilgi verilerek teslimata hazırlanmaları önerilmektedir. Yurtdışı taşımacılık faaliyetlerimize başvuru yapmak kolaydır ve taşımalarımız ekonomiktir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.