Hava Taşımacılığı Yurt Dışı Kargo

Hava Taşımacılığı Yurt Dışı Kargo

Kargo ile eşya veya belge gönderimi genellikle iki şekilde yapılmaktadır. Kara yolu veya hava taşımacılığı yurt dışı kargo kullanılarak her yurt içinde teslimat yapılabilmektedir. Hava yolu ile yapılan teslimatlar çok hızlı olduğu için özellikle en acil durumlarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamız, kargo uçakları kullanarak hava yolu ile taşımacılık yapmaktadır. Hava yolu ile yapılan teslimatlar hem daha hızlı tamamlanır hem de çok güvenlidir. Bazı durumlarda şehirler arası belge veya evrak teslimatı için acil olarak uçak kullanılabilmektedir. Önemli evrak ve belgelerin hızlı bir şekilde gideceği adrese ulaştırılması için hava yolu ile taşımacılık yapılmaktadır. Bunun yanı sıra her türlü eşyanın daha hızlı bir şekilde teslim edilmesi için firmamız tarafından organize ekipler ile işlem yapılır.

Yurt Dışı Kargo

Hava Taşımacılığı Yurt Dışı Kargo Teslimat Süreci

Hava yolu taşımacılığı ile kargo taşımacılığı yapmak birçok açıdan avantaj sağladığı için çok faydalıdır. Firmamız tarafından kargo uçakları ile yapılan taşımacılık güvenli bir şekilde gerçekleşir. Aynı zamanda çok kısa sürede ürün teslimatı yapılarak hızlı bir taşımacılık işlemi gerçekleştirilir. Kargoya verilecek ürün için firmamızın web adresi üzerinden gönderi kaydı oluşturulduğu takdirde ürün, evden teslim alınır ve merkeze götürülür. Bunun dışında gönderi sahibi tarafından merkeze de yollanabilir. Firmamızın personeli, gönderiyi merkezden alarak havaalanına götürmektedir. Havaalanında dikkatli bir şekilde uçağa yerleştirilen ürün, teslimat adresine götürülmek üzere uçakla taşınır. Uçak havaalanına vardığı zaman gönderi, firmamızın personelleri tarafından alınır ve en kısa sürede adrese teslimat yapılır. Teslimat tamamlandıktan sonra ise hava yolu taşımacılığı firmamız tarafından gönderi sahibine bildirim yapılmaktadır.

Teslimat Süreci Güvenli Midir?

Hava yolu ile yapılan taşımacılık için gerekli güvenlik önlemleri firmamız tarafından alınmaktadır. Teslimatı yapılacak olan bütün ürünler, büyük bir titizlik ile ambalajlanmaktadır. Uçağa yerleştirilirken de çok dikkat edilmektedir. Böylece yurt içinde oldukça güvenli bir şekilde taşımacılık yapılmaktadır. Firmamız tarafınca teslimat süreci boyunca da profesyonel ekipler ile çalışılır ve bu sayede gönderiler en iyi şekilde korunur. Yurt içinde uçaklar ile hava yolu taşımacılığı kullanarak güvenli kargo gönderimi yapmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.