Hava Kargo Yurt Dışı Kargo

Hava Kargo Yurt Dışı Kargo

Hava kargo yurt dışı kargo yollamak için çeşitli ulaşım yolları kullanılmaktadır. Deniz, kara veya hava yolu kullanılarak kargo teslimatı yapılabilmektedir. Bu yollar içerisinde en hızlı teslimat, hava yolu ile yapılmaktadır. Firmamız, ülke içinde ve dünyanın her yerine taşımacılık yapmaktadır. Firmamızın taşımacılık hizmetleri ile çeşitli kargolar, teslim edilmesi gereken yerlere ulaştırılmaktadır. Firmamızın taşımacılık yolları arasında, hava yolu da bulunur. Hava yolu ile yapılan kargo teslimatlarında gerek hızlı gerekse güvenli bir taşımacılık gerçekleştirilir. Firmamızın hava yolu ile teslimat süresi oldukça kısadır. Hava kargo uçak kargo hizmeti ile en acil şekilde gönderilmesi gereken kargolar zamanında adrese teslim edilmektedir. Bununla birlikte yurt dışına veya şehirler arası yapılacak gönderimlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesi için hava yolu tercih edilmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Hava Kargoyla Teslimat Süresi Ne Kadar?

Hava yolu ile firmamızdan yapılan kargo gönderimleri, bir gün içinde teslim edilebilmektedir. Bununla birlikte yurt dışına uçakla gönderilen kargolar bir ila dört gün arasında teslim edilmektedir. 1 ve ekstrem koşullara bağlı olarak maksimum 4-5 gün içinde yurt dışına kargo gönderimi yapılabilmektedir. Hava yolu ile kargo gönderimi güvenlik bakımından da oldukça kullanışlıdır. Uçaklar ile oldukça güvenli bir şekilde kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Bütün kargo gönderimlerinde, taşınan ürünlere güvence olarak sigorta yapılır ve herhangi bir durumda firmamız tarafından taşınan ürünün bedeli verilebilmektedir.

Hava Kargo Yurt Dışı Kargo Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Firmamız, hava kargoda oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kargoya verilecek olan ürün öncelikle adresten alınır ve en yakın şubeye getirildikten sonra İstanbul’daki merkezimize getirilir. Buradan da dünyanın herhangi bir yerine uçaklar ile gönderim yapılabilmektedir. Hava yolu ile gönderilen kargolar, havaalanına ulaştıktan sonra yetkili personellerimiz tarafından alınır ve teslimat adresine ulaştırılır.
Hava kargo uçak kargo teslimat süreci bu şekilde tamamlanır.

Hava Kargoyla Taşınan Ürünlerin Güvenliği

Firmamız tarafından hava yolları kullanılarak taşınan kargoların paketleme ve ambalajlama işlemleri, dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte, ürünlerin uçağa yüklenmesi de büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Hava kargo uçak kargo hizmetlerinden yararlanarak güvenli ve zamanında teslimat yapmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.