Hatay Uçak Yurt Dışı Kargo

Hatay Uçak Yurt Dışı Kargo

Hatay uçak yurt dışı kargo günümüzde yapılan internet alışverişlerinde “bir günde kargoda” ifadesi büyük bir kampanya gibi sunulmaktadır.  Ortalama kargo süreleri dikkate alındığında bu süre gayet caziptir. Günlük kargolar için oldukça elverişli gözüken bu durum, ciddi aciliyetlerin olduğu durumlarda ise tam tersine çok uzun görülmektedir. Alternatif ve daha kısa süreli kargo avantajı arayan kişileri için ise motor kurye ya da uçakla kargo imkânı bulunmaktadır. Normal kargolarla kıyaslanamayacak derece kısa süreli teslimatlar sunan uçak kargolar, her aşamada planlı ve programlı hareket ederek, zamandan tasarruf edilecek tüm hususlarda dikkatli davranmaktadır. Firmamız Hatay uçak kargo hizmetini en iyi şekilde gerçekleştiren sektörün tanınmış firmalarındandır.

Yurt Dışı Kargo

Uçakla Kargoda Teslimat Süresi

Uçakla kargo hizmetlerinin tercih edilmesindeki asıl sebebin zaman kısıtlaması olması nedeniyle, firmamız tarafından ev, havaalanı ve diğer teslimat adresindeki tüm ulaşım yollarını kapsayan geniş bir ulaşım ağı tasarlanmış ve bu doğrultuda iş birliği anlaşmaları imzalanmıştır. Firmamızın Hatay ilinden ve Hatay iline yaptığı Hatay uçak kargo hizmetinde Hatay Havalimanı kullanılmaktadır. Havaalanı ile ev arasındaki ulaşımda ise en hızlı olabilecek ulaşım aracı tercih edilmektedir. Firmamızın tüm hava seferlerine ulaşabilen ve ayrıcalıklı olmasını sağlayan özel işbirlikleri mevcuttur. Bu doğrultuda firmamızın diğer havalimanlarına ulaşma süresi 1-4 saat arasında değişmektedir. Bu süre içerisinde gönderi işlemi tamamlanmaktadır. Firmamız bunu kurduğu altyapı, geniş donanımı ve nitelikli personeline borçludur.

Uçakla Kargoda Güven

Firmamız tarafından yapılan uçak kargo gönderilerinde paketlemeye özen gösterilmektedir. Normal kargo firmalarındaki özensizliğin aksiliğine her gönderiye özel ilgi gösterilmekte, belirtilen içeriğine göre korumalı paketlemeye tabi tutulmaktadır. Firmamız tarafından teslimatı yapılan kargolarda bugüne kadar zedelenme, yırtılma, yıpranma, kırılma, kaybolma gibi şikâyetler görülmemiştir. Firmamızdan alınan kargo hizmetleri iş hacmi ve bağlantılar sayesinde müşterilere daha cazip ücretlerle sunulmaktadır.

Hatay Uçak Yurt Dışı Kargo İçeriği

Hatay uçak kargo hizmetinin içeriği sınırsızdır. Yasalara uygun olan, taşıması herhangi bir izne tabi olmayan her türlü ürünfirmamız tarafından taşınmaktadır. Çek, senet, makine parçası, özel çip, kredi kartları, meslek kartları, bilgisayar, fotoğraf makinesi, pasaport, vize, ilaç, özel tasarım kıyafet, ticari kayıtlar, öğrenim belgeleri, marka tescil belgeleri gibi her türlü gönderi firmamızın hizmeti kapsamındadır. Kargonuzun güvenle taşınmasını ve kargo sürecinizi online takip edebilmeyi istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat