Gürcistan Uçak Yurt Dışı Kargo

Gürcistan Uçak Yurt Dışı Kargo

               Gürcistan uçak yurt dışı kargo dünya genelinde kargo işlemleri oldukça fazla uygulanmakta ve tercih edilmektedir. Müşterilerin kargo servislerinde dikkat ettikleri bazı önemli noktalar vardır. İyi bir kargo şirketinin kargoyu en hızlı şekilde alıcıya ulaştırması, en güvenli şekilde ve hasar oluşturmadan kargoyu teslim etmesi ve maliyet açısından hesaplı olması gerekmektedir. Bu konularda beğeni kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. Kurulmuş olduğu 2010 yılından bu yana Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi olan Acil Kargo, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini devam ettirmektedir. Tecrübeli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Gürcistan’a Acil Kargo Hizmeti

                Türkiye’nin komşusu olan Gürcistan’a acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından yapılır. Acil kargo seçenekleri sayesinde Gürcistan Uçak Yurt Dışı Kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. İster kara yolu ister hava yolu şeklinde yapılan seçenekleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Tüm dünya ülkeleri gibi Gürcistan Uçak Yurt Dışı Kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilen Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar için tercih edilebilir. Kara yolu kargolarında ise maliyet açısından daha ucuz bir taşıma sağlanabilir. Ancak kara yolu kargo servisleri uçak yolu kargo sevisine göre daha uzun bir sürede alıcı ile buluşur.

Gürcistan’a Kargo Gönderimi Nasıldır?

                Kargo gönderimi için öncelikle çağrı merkezi ile kurulan irtibat neticesinde kargo bilgileri alınır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi konular müşteriye bildirilir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Gürcistan’daki alıcı adresine doğru gönderilir. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Gürcistan’da yapılan kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında güvenle teslim edilir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat