Güney Afrika Yurt Dışı Kargo

Güney Afrika Yurt Dışı Kargo

         Herhangi bir ürünü bir yere gönderme konusunda hizmet veren faaliyetler kargo hizmetleri olmaktadır. Birçok farklı seçenekte olabilen kargo hizmetlerinde müşterilerin en çok değer gösterdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, en hızlı şekilde kargonun alıcıya teslim edilmesi ve maliyet açısından hesaplı olma gibi konulardır. Tüm bu konularda müşterileri tarafından beğeni kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo Güney Afrika Yurt Dışı Kargo ile kargolar uzman personeller tarafından alıcılara güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Acil Kargo, Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesidir. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetleri itina ile yapılır. Deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde göndermek mümkündür.

Yurt Dışı Kargo

Güney Afrika’ya Nasıl Kargo Gönderebilirim?

               Türkiye – Güney Afrika uçak hizmetleri yapan Acil Kargo ile Güney Afrika kargoları en hızlı ve güvenli şekilde alıcılara teslim edilir. Hafta içi 08:30 – 19:00

Cumartesi günleri de 09:00 – 17:00 arasında kargo gönderileri yapılır. İstanbul merkez ofisinden yürütülen acil kargo servisleri yapılan kontroller sonucunda çıkış belgeleri ile kalkış yapan uçağa ya da araca nakledilir. Eğer ki kargo İstanbul dışından gönderiliyor ise öncelikle İstanbul merkez ofisinde bir gönderimde bulunmak gerekmektedir. Güney Afrika Yurt Dışı Kargo ulaşan kargolar da yapılan kontrollerden sonra acente firması ile alıcıya imza karşılığında verilir.

Günay Afrika Acil Uçak Kargo Hizmetleri

                Afrika bölgesinin en önemli yerleşim merkezlerinden bir tanesi olan Güney Afrika’ya acil olarak kargo gönderimleri Acil Kargo tarafından yapılmaktadır. Acil kargo seçenekleri sayesinde Güney Afrika Yurt Dışı Kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılır. Hava alanları ile acil uçak hizmeti verilebilmektedir. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile en hızlı şekilde buluşturulması sağlanır. Tüm dünya ülkeleri gibi işlemlerini de büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Kargoların durumları verilen takip numarasını web sitesinden yazarak ya da günün her saati ulaşılabilen müşteri hizmetlerinden takip edilebilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.