Fuar ve Etkinlik Taşımacılığı

Fuar Ve Etkinlik Taşımacılığı

Dünya ekonomisinin her biriminde yapılan yeniliklerin tanıtılması ve ekonominin canlandırılması için fuarlar ve etkinliklerden yararlanılmaktadır. Her türlü festival, fuar, konferans, sergi gibi faaliyetler bu kapsamda değerlendirilmektedir. Bu faaliyetler aracılığı ile ekonomi hızlanmakta ve şirketlerin müşteri potansiyelleri artmaktadır. Özellikle global şirketler fuarlara büyük önem vermektedir. Fuar ve etkinlikler için ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Fuarlara katılım sağlanırken öncelikle tanıtımı yapılacak olan ürünlerin alana taşınması gerekir. Bunun yanında söz konusu fuar alanında bu ürünlerin sergilenebilmesine yönelik zemin çalışmaları da zorunludur. Tüm bu hususlar fuar ve etkinlik taşımacılığı alanının özel bir kategori olarak gelişmesinin önünü açmıştır. Bu alanda yapılan çalışmaların artması ile beraber sektördeki açığı gören firmamız fuar ve etkinlik alanlarında inovasyon çalışmalarını arttırarak sektörden önemli bir konuma gelmiştir.

Fuar ve Etkinlik Taşımacılığı

Fuar Ve Etkinlik Lojistiği

Firmamız kara, deniz ve havayolu vasıtaları ile fuar ve etkinlik taşımacılığı hizmeti vermektedir. Firmamız taşımacılık esnasında müşavirlik hizmeti ile beraber malların gümrükleme işlemlerini başlatmaktadır. Firmamızın farklı alanlarda sahip olduğu ya da kiraladığı alanlarda depolama ya da aktarma hizmetleri verilerek süreç hızlandırılmaktadır. Taşımalar öncesi ürünler özelliklerine uygun ve dış şartlardan etkilenmeyecek derecede paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Farklı depolarda bulunan ürünler taşıma limanına diğer vasıtalar ile nakledilmektedir. Taşıma işlemi başlamadan firmamız tarafından tüm sigorta işlemleri tamamlanmaktadır. Tüm aksilikler dikkate alınarak zararlar önlenmektedir. Etkinlikler tamamlandıktan sonra söz konusu alandan yüklemeler yapılmaktadır.

Etkinlik Taşımacılığı Hizmetleri


uar ve etkinlik taşımacılığı nakliye alanının kendine has özellikleri ve zorlukları bulunmaktadır. Fuar ve etkinlik taşımacılıklarında yaşanacak yol aksilikleri firmaların fuarlardan mahrum kalmasına yol açabilmektedir. Uzunca çalışılarak hazırlanılan fuarlardan mahrum kalmak ekonomik yönden eksiler doğurduğu gibi prestij kaybına da yol açacaktır. Bu nedenle fuar ve etkinlik taşımacılığı alanında kaliteli firmalar ile çalışılması önerilmektedir. Firmamız bu alanda kendisini ispat etmiş, başarılı birçok projeyi sonuçlandırmış bir kurumdur. Firmamızın sahip olduğu geniş network ağı sayesinde ulusal ya da uluslararası taşımacılıklarda yüksek iletişim sağlanmaktadır. Nakliye tesislerinin fazlalığı, transfer imkânlarının oluşu, sektörde marka tanınırlığa sahip olması firmamızın avantajlarındandır. Yapılan tüm çalışmalarda müşterilerine bilgi akışı sağlayan firmamız, çeşitli araçları ile taşımacılıkta ileri boyutta hizmet sunmaktadır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.