Fransa Uçak Yurt Dışı Kargo

Fransa Uçak Yurt Dışı Kargo Hizmetleri

              Fransa uçak yurt dışı kargo günümüzde kargo hizmetleri oldukça fazla tercih edilmekte ve faaliyet göstermektedir. Kargo işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken ve müşterilerin önem verdiği konular şu şekilde özetlenebilir;

  • Kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması,
  • Kargonun maliyet açısından hesaplı olması,
  • Kargo yapılan ürünün hasarsız ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması.
Yurt Dışı Kargo

Bu özellikler konusunda birçok açıdan müşterilerin güvenini ve memnuniyeti kazanan, Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar en hızlı şekilde alıcılara iletilir. 2010 yılından itibaren Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi olan Acil Kargo, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini son sürat sürdürmektedir. Deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

                Fransa’ya Acil Kargo Hizmeti

                Avrupa bölgesinin en önemli ve kalabalık ülkelerinden bir tanesi olan Fransa’ya acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından yapılır. Acil kargo seçenekleri sayesinde Fransa Uçak
Yurt Dışı Kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. İster kara yolu ister hava yolu şeklinde yapılan seçenekleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Tüm dünya ülkeleri gibi Fransa Uçak Yurt Dışı Kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilen Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar ve maliyet açısından düşük olan kargolar için tercih edilebilir.

                 Fransa’ya Nasıl Kargo Gönderilir?

                İlk olarak çağrı merkezi ile kurulan irtibat neticesinde kargonun bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgilendirmeden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumları bildirir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Fransa’daki alıcı adresine doğru yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Fransa’da gerçekleştirilen kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.