Finlandiya Uçak Yurt Dışı Kargo

Finlandiya Uçak Yurt Dışı Kargo Hizmetlerinde Acil Kargo Farkı

                Dünya üzerindeki insanların bir ürünü bir yerden başka bir yere göndermesi için kargo kuruluşları hizmet vermektedir. Müşterilerin kargo hizmetlerinden belirli bir istekleri ve beklentileri vardır. Bunlar;

  • Maliyet açısından hesaplı kargo hizmetleri,
  • Hız konusunda oldukça iyi olan kargo hizmetleri,
  • Kargonun güvenli ve hasarsız bir şekilde alıcıya takdim eden kargo hizmetleri
Yurt Dışı Kargo

Bahsedilen özelliklere sahip olan ve Türkiye’den dünyanın her yerine kargo hizmetleri yapan Acil Kargo, 2010 yılında kurulmuş olan bir kargo şirketidir. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin en hızlı ve güvenli kargo şirketi olan Acil Kargo’nun deneyimli ve uzman kadrosu profesyonel bir hizmet vermektedir. Yapılan tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına yapılabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek Acil Kargo ile mümkündür.
Finlandiya Uçak Yurt Dışı Kargo

Finlandiya’ya Acil Kargo Gönderimleri

                Kuzey Avrupa bölgesinde yer alan Finlandiya’ya acil olarak kargo gönderimleri yapılabilmektedir. Birçok kargonun gönderildiği Finlandiya ile Türkiye arasında birçok farklı alanda ticari ve lojistik faaliyetler vardır. Acil kargo seçenekleri sayesinde Finlandiya Uçak Yurt Dışı Kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. İster kara yolu ister hava yolu şeklinde yapılan seçenekleri kullanmak mümkündür. Ancak hava yolundan yapılan kargolar daha hızlı ulaşmaktadır. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Tüm dünya ülkeleri gibi Finlandiya Uçak Yurt Dışı Kargo işlemlerini de büyük bir güvenlik ve hızlılık esasında gerçekleştirilmektedir. Kargoların durumları verilen takip numarasını web sitesinden yazarak ya da günün her saati ulaşılabilen müşteri hizmetlerinden takip edilebilmektedir.

                Finlandiya’ya Kargo Göndermek

                Kargo göndermek için en başta firmanın çağrı merkezi ile irtibat kurulur. Sağlanan irtibat ile kargo bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumlar müşteriye bildirilir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Finlandiya’daki alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Finlandiya’daki 20 hava alanına direkt olarak uçuşlar mevcut olmakta ve kargolar kolaylıkla alıcılara teslim edilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat