Filistin Uçak Kargo

Acil Kargo Filistin Hizmeti

                İnsanların bir ürünü başka bir yere gönderme konusunda en çok tercih ettikleri hizmetler kargo hizmetleridir. Birçok farklı seçenekte olabilen kargo seçeneklerinde müşterilerin önem verdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, hız açısından oldukça tatmin edici süreler ve hesaplı kargo taşımacılığıdır. Söz konusu konularda birçok açıdan takdir kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman ve tecrübeli personeller tarafından alıcılara güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilir. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini yapan Acil Kargo, deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

                Filistin’e Kargo Gönderimi Nasıl Olur?

                Kargo gönderimi için öncelikle Acil Kargo çağrı merkezi ile kurulan irtibat sonucunda kargo bilgileri alınır. Net bir bilgi alındıktan sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi konular müşteriye aktarılır. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Filistin’deki alıcı adresine doğru gönderilir. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Filistin kargoları öncelikle İsrail’e ulaşır ve oradan alınan izinler sayesinde Filistin’e geçiş yapılmaktadır.

Uçak Kargo İle Filistin’e Kargo Hizmeti

                Bir Orta Doğu ülkesi olan Filistin ile Türkiye’nin kader ortaklığı yaptığını söylemek yanlış olmaz. Filistin’e yapılan hava yolu kargo gönderimleri ile en hızlı ve güvenli şekilde kargo teslimatları Acil Kargo güvencesi ile yapılır. Hava yolu şirketleri ile alınan kargo ilk Filistin seferinde alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Bunun yanında Express ve Ekonomik seçenekleri ile Filistin kargosunun 5-6 iş günü ya da 9-10 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmesi müşteri tarafından belirlenmektedir. Hızlı kargo gönderileri için Express kargo, maliyet açısından hesaplı olması ve zaman konusunda hassas olunmaması istenen kargolar ise Ekonomik kargo seçeneği ile gönderilebilir.