Filipinler Uçak Yurt Dışı Kargo

Filipinler Uçak Yurt Dışı Kargo Hizmeti

                İnsanların bir ürünü ya da evrakı bir yerden başka bir yere göndermesi için kargo hizmetleri oluşturulmuştur. Müşterilerin kargo hizmetlerinden belirli bir istekleri ve beklentileri olmaktadır. Bunlar;

  • Maliyet açısından hesaplı kargo hizmetleri,
  • Hız konusunda oldukça iyi olan kargo hizmetleri,
  • Kargonun güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapan kargo hizmetleridir.
Yurt Dışı Kargo

Tüm bu özellikleri bünyesinde bulunduran ve Türkiye’den dünyanın her yerine kargo hizmetleri yapan Acil Kargo, 2010 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin en hızlı ve güvenli kargo şirketi olmayı başaran Acil Kargo’nun deneyimli ve uzman olan kadrosundan yararlanabilirsiniz. Yapılan tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına yapılabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek Acil Kargo ile mümkündür.
Filipinler uçak Yurt Dışı Kargo

Filipinler’e Nasıl Kargo Gönderirim?

                Kargo gönderimi için öncelikle Acil Kargo çağrı merkezi ile kurulan irtibat neticesinde kargo bilgileri alınır. Net bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi konular müşteriye aktarılır. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Filipinler’deki alıcı adresine doğru gönderilir. Ancak kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Filipinler’de yapılan kontroller ve alınan izinler sonucunda da acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında güvenle teslim edilir.

Filipinler’e Uçak Kargo Seçeneği

                Güneydoğu Asya’nın en önemli ülkelerinden bir tanesi olan Filipinler’de birçok farklı hava alanı bulunmaktadır. Acil Kargo, İstanbul üzerinden Filipinler uçak Yurt Dışı Kargo hizmetini uçak kargo hizmeti ile müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerin seçebileceği Express ve Ekonomik kargo seçenekleri ile gönderilerin ne şekilde gönderileceği de belirlenebilir. Filipinler uçak Yurt Dışı Kargo işlemleri için hız konusunda sorunu bulunmayan ve maliyet açısından hesaplı olmasını isteyen kişiler ekonomik paketi seçebilirler. Ancak kargonun en hızlı şekilde ulaştırılmasını talep eden kişiler firmamızın Express kargo seçeneğinden yararlanabilirler. Kargo seçeneği Express ya da Ekonomik de olsa güvenli ve hızlı bir şekilde alıcı ile buluşturulması sağlanmaktadır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.