Fildişi Sahili Uçak Yurt Dışı Kargo

Fildişi Sahili Uçak Yurt Dışı Kargo Hizmetleri

               Bir ürünü başka bir yere güvenli bir şekilde gönderme konusunda en çok tercih edilen hizmetler kargo hizmetleridir. Birçok farklı seçenekte olabilen kargo seçeneklerinde kargo şirketlerini birbirinden ayıran en temel özellikler, kargoların teslimat süreleri, kargoların hasarsız bir şekilde ulaştırılması ve ücret seçenekleridir. Söz konusu konularda birçok açıdan müşterilerin beğenisini kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman personeller tarafından alıcılara güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilir.
Fildişi Sahili Uçak Yurt Dışı Kargo İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini yapan Acil Kargo, deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Fildişi Sahili Uçak Yurt Dışı Kargo Hizmeti

                Batı Afrika ülkesi olan Fildişi Sahili’ne her gün düzenli olarak kargo gönderimleri mevcuttur. Fildişi Sahili’ne yapılan hava yolu kargo gönderimleri ile en hızlı ve güvenli şekilde kargo teslimatları firmamız tarafından yapılır. Hava yolu şirketleri ile alınan kargo ilk Fildişi Sahili seferinde alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Bunun yanında Express ve Ekonomik seçenekleri ile Fildişi Sahili uçak
Yurt Dışı Kargo sunun ulaştırılacağı süre müşteri tarafından seçilebilir. Hızlı kargo gönderileri için Express kargo, maliyet açısından hesaplı olması ve zaman konusunda hassas olunmaması istenen kargolar ise Ekonomik kargo ile gönderilebilir. Korhogo, San Pedro, Abican, Man, Odienne, Bouake havaalanlarına yapılan kargo seferleri ile kargolar en güvenli ve hızlı şekilde alıcılar ile buluşturulu r.

Acil Kargo İle Fildişi Sahili’ne Kargo Gönderilmesi

                Çağrı merkezine yapılacak olan aramalar ile kargonun bilgileri eksiksiz bir şekilde aktarılmalıdır. Verilen bilgiler neticesinde kargonun maliyeti, tahmini teslimat süresi ve servis süresi analiz ekibinin belirlediği rakamlar ile alıcıya aktarılır. Oluşturulan kargo kaydı sayesinde kargo eğer İstanbul içinde ise adresten teslim alınıp Fildişi Sahili’ne doğru gönderilir. Ancak kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul merkezde bulunan ofise kargolanması gerekir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.