Express Yurt Dışı Kargo

Express Yurt Dışı Kargo

Ülkemizde yurt dışı gönderilerde ya da yurtdışından gelecek ürünlerde tüm ulaşım yöntemleri kullanılmaktadır. İhracat ya da ithalat işlemlerinde ürün hacmine ve bağlantı ülkesine göre farklı ulaşım tercihleri söz konusu olmaktadır. Çelik, kömür, araba, besi hayvanı gibi durumlarda denizyolunun tercih edilmesi olağandır. Tek sefer ile büyük kapasiteli ürün transferinin sağlanması hem ekonomik olmaktadır hem de zamandan tasarruf sağlamaktadır. Daha az tonajlı işlerde, özellikle yakın mesafeli alanlarda karayolu taşımacılığı ön plandadır. Denizyolu ulaşımı bulunmayan yakın mesafelerde ise karayolu taşımacılığı zorunludur. Demiryolu ile kargo taşımacılığı özellikli bölgelerde kullanılmaktadır. Zira her ülkeye demiryolu bağlantısı bulunmamaktadır. Farklı sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda kargo seferlerinin de nitelikleri değişmektedir. Express yurt dışı kargo ve içi kargo taşımacılığında hızı ifade etmektedir. Express kargoda, ürünler bekletilmeksizin sorunlu işlemlerin bitimiyle beraber transfer sürecine sokulmakta ve ayrıca aktarma işlemlerine tabi olmaksızın adresine ulaştırılmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Havayolu Taşımacılığı

Express kargo, özellikle uluslararası kargo faaliyetlerinde en etkili yoldur.Çin ve Amerika gibi ülkelerden yapılan satın alımlarda ortalama teslim süresi 1 ayı bulmaktadır. Yine bu ülkelere yapılan ihracat işlemlerinde de teslimat süreleri aynıdır. Çelik sanayisi gibi, teslimat sürelerinin normal karşılandığı sektörler dışında bu teslimat süreleri caydırıcı olabilmektedir. Boyut olarak küçük ancak değeri yüksek olan parçaların taşınmasında ya da bekleme lüksünün olmadığı durumlarda havayolu taşımacılığı müşterilere avantajlar sunmaktadır. Havayolu taşımacılığı diğer taşıma yöntemlerine göre daha güvenlidir. Altın, gümüş gibi ürünlerin havayolu ile taşınmasının sebebi budur. Firmamız uzun yatırımlar sonucu elde ettiği altyapı sistemleri sayesinde havayolunu kullanarak güvenli, hızlı, kolay ve ekonomik taşımaya imkân vermektedir. Türkiye’den her adrese kapıda teslimatlı olmak üzere express kargo hizmeti verilmektedir.

Express Yurt Dışı Kargo Avantajı

Bir mal alan ya da mal satımı yapan işletmeler ya da şahısların kargo işlemleri başlamasından sonra tek gündemleri bu olmaktadır. Sağlıklı bir şekilde teslimat süreçlerinin tamamlanması onlar için önemlidir. Yeterli zamanın olmadığı ya da meblağ olarak yüksek tutarlı gönderilerde kargo sürecine verilen dikkat daha da artmaktadır. Express kargo hızlı ve güvenli bir taşımacılık olması nedeniyle bu süreçte ilk akla gelen taşıma yöntemidir. Kısa süreler içerisinde ürünlerin teslim alınması ya da yurtdışına teslim edilmesi express kargonun en büyük avantajıdır.

Express Kargo Hizmetleri

Firmamız tarafından imzalanan işbirliği sözleşmeleri ya da gerektiğinde yapılan charter seferleri ile müşterilerine en nitelikli express kargo hizmetini vermektedir. IATA, FIATA ve diğer uluslararası taşımacılık belgelerine sahip olan firmamız tüm dünya ülkelerine express kargo ile paket teslimatı yapabilmektedir. Ürünüm gümrüklerde beklemesin ve hızlı ulaşsın istiyorsanız firmamız ile irtibata geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.