22 Mar by Uçak Kargo

Express Kargo

Express Kargo

Adresten adrese kargo yurt içinde yapıldığı kadar yurt dışı için de yapılmaktadır. Firmamız, yurt dışına yaptığı kargo da da express kargo gönderimleri ile uluslar arası alanda taşımacılık yapmaktadır. Bu taşımacılık sayesinde ülkeler arasında her türlü eşyanın ve ürünün nakliyesi yapılmaktadır. Firmamız yapmış olduğu ürün kargolama işlemlerinde uçaklar ile çalıştığından teslimatları kısa sürede tamamlar. Yurt dışına yapılan kargolama işlemleri için birtakım kargo yollama seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan biri se express kargo olarak adlandırılır. Bu kargolama yöntemi, isminden de anlaşılacağı gibi çok hızlı bir şekilde teslimat yapmaktadır. Firmamız express kargo hizmeti ile hem çok kısa sürede teslimat yapar hem de normalden daha çabuk bir şekilde kargoyu yurt dışına çıkarır. Firmamızın express hizmeti ile yurt dışına ortalama birkaç gün içinde kargo teslimatı yapılabilmektedir.

Express Kargo

Express Kargolama Yöntemi Hangi Tür Ürünler İçin Kullanılır?

Hava yolu ile taşınan kargoların yurt dışına gönderilmesi için kullanılan express kargolama yöntemi, zaman hassasiyeti bulunan kargolar için oldukça kullanışlı olmaktadır. Belirli bir süre içinde yurt dışında herhangi bir ülkeye ulaştırılması gereken kargolar, express kargo ile oldukça hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Express kargolama yöntemi için firmamız, her aşamada organize çalışmalar gerçekleştirir. Kargonun adresten alınıp uçağa yüklenmesi ve yurt dışında havaalanına ulaştırılmasına kadar her aşamada profesyonel işlemler yapılır. Express kargolama ile yurt dışına gönderilen kargo, hava alanına ulaştığı zaman firmamızın yetkili acentesi kargoyu teslim almaktadır. Gümrük yetkililerinin kontrolünden sonra kargoyu alan acentemiz, teslimat adresine doğru gider. Teslimatı tamamladıktan sonra da firmamız ile iletişime geçer ve firmamız da gönderi sahibine bilgi verir.

Express Kargoyla Taşınan Ürünler Hakkında Bilgilendirme Ve Sigorta Güvenliği

Firmamız, express kargolama yöntemi ile taşıdığı kargonun ulaştığı noktalar ve şubelerden, uçaktan çıkış zamanı gibi bilgileri danışmanlık hizmeti kapsamında gönderi sahibi ile paylaşır. Aynı zamanda internet adresimizden de bu bilgilere ulaşılabilir. Firmamız, express kargo ile yurt dışına taşıdığı bütün ürünleri sigortalar. Bu sayede kargolar, firmamız güvencesi altında olur. Yurt dışına ortalama birkaç gün içinde kargo teslimatı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kargo hizmetlerinden yararlanmak için bizi arayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir