Etiyopya Uçak Yurt Dışı Kargo

Etiyopya Uçak Yurt Dışı Kargo Seçenekleri

Günümüzde kargo hizmetleri insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Etiyopya Uçak Yurt Dışı Kargo işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken ve müşterilerin önem verdiği konular şu şekilde özetlenebilir;

Yurt Dışı Kargo

  • Kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması,
  • Kargonun maliyet açısından hesaplı olması,
  • Kargo yapılan ürünün hasarsız ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması.

Tüm bu özelliklerde müşterilerin güvenini ve memnuniyeti kazanan, Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. 2010 yılından bu yana Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi olan Acil Kargo, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini devam ettirmektedir. Tecrübeli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır. 

Etiyopya Uçak Yurt Dışı Kargo İle Etiyopya’ya Kargo Gönderilmesi

                Bir Doğu Afrika ülkesi olan Etiyopya’ya ülkemizden birçok kargo gönderimi yapılmaktadır. Etiyopya’ya yapılan hava yolu kargo gönderimleri ile en hızlı ve güvenli şekilde kargo teslimatları firmamız tarafından yapılır. Hava yolu şirketleri ile alınan kargo ilk Etiyopya seferinde alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Bunun yanında Express ve Ekonomik seçenekleri ile Etiyopya uçak Yurt Dışı Kargo sunun 2-3 iş günü ya da 5-6 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmesi müşteri tarafından belirlenmektedir. Hızlı kargo gönderileri için Express kargo, maliyet açısından hesaplı olması ve zaman konusunda hassas olunmaması istenen kargolar ise Ekonomik kargo seçeneği ile gönderilebilir.

Etiyopya’ya Kargo Gönderme İşlemi

                Kargo göndermek için en başta firmanın çağrı merkezi ile irtibata geçilir. Oluşan irtibat neticesinde kargo bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumlar müşteriye aktarılır. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Etiyopya’daki alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Etiyopya’da gerçekleştirilen kontroller ve alınan izinlerden sonra da acente firması ile alıcıya teslimat gerçekleştirilir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.