Estonya Uçak Yurt Dışı Kargo

Estonya Uçak Yurt Dışı Kargo

               Herhangi bir ürünü bir yere gönderme konusunda hizmet veren faaliyetler kargo hizmetleri olarak adlandırılır. Birbirinden farklı seçenekte olabilen kargo seçeneklerinde müşterilerin en çok hassasiyet gösterdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, en hızlı şekilde kargonun alıcıya teslim edilmesi ve maliyet açısından hesaplı olma gibi konulardır. Tüm bu konularda müşterileri tarafından beğeni kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman personeller tarafından alıcılara güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Acil Estonya Uçak Yurt Dışı Kargo , Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi konumundadır. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini özenle yapabilir. Deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve Yurt Dışı Kargo en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Estonya Uçak Yurt Dışı Kargo İle Estonya’ya Gönderiler

                Bir Avrupa ülkesi olan Estonya’ya ülkemizden birçok kargo gönderimi olmaktadır. Estonya’ya yapılan hava yolu kargo gönderimleri ile en hızlı ve güvenli şekilde kargo teslimatları firmamız tarafından oluşturulmaktadır. Hava yolu şirketleri ile alınan kargo ilk Estonya seferinde alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Bunun yanında Express ve Ekonomik seçenekleri ile Estonya uçak Yurt Dışı Kargo sunun çok hızlı mı ya da zaman konusunda hassasiyet olmaması gibi gönderiler müşteriler tarafından belirlenebilir. Hızlı kargo gönderileri için Express kargo, maliyet açısından hesaplı olması ve zaman konusunda hassas olunmaması istenen kargolar ise Ekonomik kargo ile gönderilebilir. Kardla, Tartu, Talinn ve Kuressaare gibi şehirlerdeki havaalanlarına gönderiler yapılır.

Estonya’ya Kargo Gönderimi

               Türkiye – Estonya arasında uçak kargo hizmetleri yapan Acil Kargo ile Kargoları en hızlı ve güvenli şekilde alıcılara teslim edilir. Hafta içi 08:30 – 17:00 ve cumartesi günleri de 09:00 – 15:00 arasında kargo gönderileri yapılır. İstanbul merkez ofisinden yürütülen acil kargo işlemleri yapılan kontroller sonucunda çıkış belgeleri ile kalkış yapan uçağa nakledilir. Eğer ki kargo İstanbul dışından gönderiliyor ise öncelikle İstanbul merkez ofisinde bir gönderimde bulunmak gerekmektedir. Estonya’ya ulaşan kargolar da yapılan kontrollerden sonra acente firması ile alıcıya imza karşılığında takdim edilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.