Erzurum Uçak Yurt Dışı Kargo

Erzurum Uçak Yurt Dışı Kargo

Erzurum yaklaşık 800 bin nüfusu ile doğu bölgelerimizin en büyük illerindendir. Eğitim, spor, ticaret ve tarım alanında diğer illere göre daha ileri olan Erzurum’da sosyal ve kültürel hareketlilik görülmektedir. Erzurum turizm potansiyeli olan bir il olmakla birlikte, şehir dışında yaşayan birçok Erzurumlu bulunmaktadır. Bunların etkisiyle Erzurum’da en fazla talep gören hizmetlerden birisi de kargodur. Ancak yaşanan bazı aksilikler Erzurum uçak yurt dışı kargo hizmetinin doğmasını sağlamıştır. Uçakla kargo hizmetinin hayata geçmesi ile beraber normal kargolar ile gönderilmesi halinde dezavantajlı durumların ortaya çıkabileceği hallerde paketler uçak ile gönderilerek daha hızlı olunmaktadır. Firmamız Erzurum ilinde uçakla kargo hizmetini veren en tecrübeli ve donanımlı firmadır.

Yurt Dışı Kargo

Erzurum Uçak Kargo Artıları

Erzurum ilinden çıkarak yurt dışına iş görüşmesine giden bir kişi yurt dışı aktarma havaalanında iş belgelerini yanına almamış olabilir. Ya da düzenli olarak kullanması gereken bir ilacı seyahat öncesinde kullanan bir kişinin derhal bu ilaçları ulaşması hayati önem taşır. Veyahut sunum yapacak bir akademisyen sunu dosyalarını çay içtiği bir kafede bırakmıştır. Bunun gibi sıra dışı sayılacak olaylarda normal taşıma vasıtaları ile ya da klasik kargo acenteleri yardımıyla sorunun halledilmesi mümkün değildir. Erzurum ve İstanbul arası temel alındığında aradaki uzaklığın 1250 kilometre olduğu düşünüldüğünde bu en erken bir gün süre alacaktır. Bu süre;  sağlık sorunlarını ortaya çıkarabilir, sununun kaçırılmasına yol açabilir ya da iş görüşmesinin olumsuz geçmesi ile sonuçlanabilir. Bunun tek çözümü Erzurum uçak kargo firmamızı arayarak kargonun ulaştırılmasını sağlamaktır. Bu bakımdan uçakla kargonun ilk ve en önemli artısı zamandan tasarruftur.

Erzurum Uçakla Kargo Özellikleri

Uçakla kargo firmamız Türkiye’nin tüm havaalanları ve hava yolu şirketleri ile çözüm ortaklığı anlaşması yapmıştır. Bu sayede hem tüm uçuşlardan yararlanabilen firmamız kurmuş olduğu sistem sayesinde en yakın havaalanı ile uçuş saatini görmekte ve planlamasını yapmaktadır. Bu anlaşmanın diğer boyutu ise fiyattan tasarruftur. Uzun süreli ortaklığın bir sonucu olarak fiyatlar minimum düzeyinde uygulanmaktadır. Erzurum uçakla kargo firmamızın sağladığı kolaylıklardan birisi de basit başvuru yöntemidir. Bir telefon uzaklıkta olan firmamızın tahmini teslim süresi 1-4 arasında olmaktadır. Acil kargoları gözünüzde büyütmeden kaliteli hizmete sahip olmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.