Erzincan Uçak Yurt Dışı Kargo

Erzincan Uçak Yurt Dışı Kargo

Kargo gönderimi çeşitli yollar ile yapılmaktadır. En hızlı ve güvenli yol olarak da uçak ile taşımacılık kullanılmaktadır. Şehirlerarası ya da uluslararası kargo gönderimi için havayolu taşımacılığı kullanılmaktadır. Firmamız, Erzincan için uçak ile kargo taşımacılığı yapmaktadır. Uçak ile kargo en kaliteli taşımacılık yöntemlerinden biridir. Erzincan uçak yurt dışı kargo sayesinde önemli evrakların aynı gün içinde teslimatı yapılabilmektedir. Önemli iş yazışmalarında bazı belgelerin hızlı bir şekilde teslim edilmesi gerekir. Bu belgelerin teslimi için firmamız, uçaklar ile kargo taşımacılığı yapmaktadır. Uçaklar havaalanına indiği zaman firmamızın yetkili personeli kargoyu almaktadır ve teslimat adresine göndermektedir. Teslimatın en hızlı şekilde tamamlanması için firmamız tarafından ekipler halinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Yurt Dışı Kargo

Erzincan Uçak Kargonun Aldığı Güvenlik Önlemleri

Uçak ile yapılan kargo taşımacılığı, diğer yollara göre daha güvenlidir. Firmamız, gönderiyi taşırken oldukça dikkatli bir şekilde çalışmaktadır. Gönderinin ambalajlanması ve paketlenmesi de büyük bir titizlikle yapılır. Merkezden havaalanına götürülen paket, uçaklara yerleştirilir. Taşıma sırasında herhangi bir zarar ortaya çıkmaması için her aşamada düzgün bir çalışma gerçekleştirilir. Firmamız tarafından taşınan gönderilere sigorta da yapılmaktadır. Bu sigorta sayesinde gönderi sahibine güvence verilmektedir. Gönderinin herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda firmamız tarafından hasar telafi edilir. Erzincan uçak kargo sigorta yaparak taşıdığı bütün ürünleri güvence altına almaktadır. Ürüne bir şey olması durumunda da firmamız zararı karşılamaktadır.

1 Gün İçinde Teslimat İmkanı Doğru Mudur?

Havayolu taşımacılığının en önemli özelliği hızlı olmasıdır. Firmamız uçaklar ile 1 gün içinde teslimat yapabilmektedir. Ancak teslimat süresi bazı koşullara bağlı olarak maksimum 3-4 gün de olabilmektedir. Erzincan uçak yurt dışı kargoile yapılan teslimat, en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede acil durumlarda en çabuk taşımacılık yapılmaktadır. Kargonun takibi de firmamızın internet sitesi aracılığıyla yapılmaktadır. Kargo takip numarası sayesinde, gönderinin bütün hareketleri izlenebilir. Aynı zamanda teslimat tamamlandıktan sonra firmamız, gönderi sahibine bildirim yapar. Böylece teslimat süreci, gönderi sahibine detaylı bir şekilde sunulmaktadır. Erzincan için havayolu kargo taşımacılığı yapan firmamızdan her zaman kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.