Ermenistan Uçak Yurt Dışı Kargo

Ermenistan Uçak Yurt Dışı Kargo

              Ermenistan Uçak Yurt Dışı Kargo Günümüzde bir ürünün bir yerden başka bir yere gönderilmesi hususunda en çok tercih edilen yöntemler kargo seçenekleri olmaktadır. En çok dikkat edilmesi gereken ve müşterilerin önem verdiği konular kargonun hızlı bir şekilde ulaştırılması, ücretin hesaplı olması ve kargo yapılan gönderinin hasarsız ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılmasıdır. Bu konularda birçok açıdan beğeni kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. Kurulmuş olduğu 2010 yılından bu zamana, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini özenle ve profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Tecrübeli kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Ermenistan’a Acil Kargo Hizmeti

               Güney Kafkasya bölgesinin en önemli ülkelerinden bir tanesi olan Ermenistan’a acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından yapılır. Acil kargo seçenekleri sayesinde en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. İster kara yolu ister hava yolu şeklinde yapılan seçenekleri kullanmak mümkündür. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Tüm dünya ülkeleri gibi Ermenistan uçak Yurt Dışı Kargo işlemlerini de Express ve Ekonomik seçenekler ile gerçekleştirebiliriz. Seçilen Express kargo seçeneği ile kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaşması sağlanır. Ekonomik paket ise zaman konusunda hassas olmayan kargolar için tercih edilebilir.

Ermenistan’a Nasıl Kargo Gönderebilirim?

               Türkiye – Ermenistan arasında uçak kargo ve kara yolu kargo hizmetleri yapan Acil Kargo ile Ermenistan kargoları en hızlı ve güvenli şekilde teslim edilir. Hafta içi 08:30 – 19:00 ve cumartesi günleri de 09:00 – 17:00 arasında kargo gönderileri yapılır. İstanbul merkez ofisinden yürütülen acil kargo işlemleri yapılan kontroller sonucunda çıkış belgeleri ile kalkış yapan uçağa ya da araca nakledilir. Eğer ki kargo İstanbul dışından gönderiliyor ise merkez ofisinde bir gönderimde bulunmak gerekmektedir. Ermenistan’a ulaşan kargolar da yapılan kontrollerden sonra acente firması ile alıcıya imza karşılığında verilir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.