Erken Teslim Kargo

Erken Teslim Kargo

İnsanlar, kargo gönderirken her zaman hızlı bir şekilde teslim edilmesini isterler. Kargoda güvenlik ile birlikte en önemli konu hızlı teslimattır ve firmamız, çok hızlı bir şekilde kargo gönderimi yapmaktadır. Firmamız araçları ile gönderilen eşya, belge ve benzeri her türlü ürün mümkün olan en kısa sürelerde teslim edilmektedir. Firmamızın hava ve kara araçları ile erken teslim kargo gönderimi yapılmaktadır. Hava, kara ve deniz yolları ile her yere kargo gönderimi yapan firmamız, erkenden teslim ettiği kargolar ile oldukça kaliteli bir taşımacılık yapmaktadır. Kargonun erkenden teslim edilebilmesi için hava yolu taşımacılığımız oldukça etkili olmaktadır. Diğer taşımacılık yolları ile de erken bir şekilde gönderi teslimatı yapılmaktadır.

Erken Teslim

Erkenden Teslim Kargoların Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından gerek personellerin profesyonelliği ve azimli çalışması ile gerekse araç kalitesi ve disiplinli düzen ile erkenden kargo teslimatı yapılmaktadır. Kargoların erken teslim kargo edilebilmesi için bütün eşyalar ve belgeler adresten araçlarımız ile alınmaktadır. Bununla birlikte en yakın şubeye gönderilerek gerekli işlemleri tamamlanır ve gönderim merkezine yollanır. Gönderim merkezinde ise hızlı bir şekilde araçlara yüklenen kargolar, firmamız tarafından teslimat adresine gönderilir. Bütün bu işlemler sırasında firmamızın personelleri ekipler halinde çalışır. Bu sayede bütün birimler organize şekilde hareket eder ve kargo duraksamadan adrese gönderilir.

Yurt Dışı İçin De Erken Teslimat İmkanı Var Mıdır?

Firmamız hem yurt dışı hem de yurt içi kargo teslimatı yapar. Yurt dışına gönderilen kargolar için de erken teslim kargo imkanı bulunmaktadır. Uçaklar kullanılarak hava yolu ile dünyanın her yerine gönderilen kargolar, hava alanına ulaşınca gümrük yetkilileri tarafından kontrol edilir. Bu kontrollerden hemen sonra yetkili acentemiz kargoyu alır ve adresine teslim eder. Bu hızlı hava taşımacılığı ve yetkili acentelerimizin çabukluğu ile erken teslimat yapılabilmektedir. Ayrıca express kargo gibi gönderi seçenekleri ile oldukça erken ve hızlı bir şekilde teslimat yapılabilmektedir. Firmamız tarafından yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin, gönderilen kargoların teslimatı erkenden yapılabilmektedir. Bütün kargo gönderilerinizi erken bir şekilde ulaştırmak için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.