Endonezya Yurt Dışı Hızlı Kargo

Endonezya Yurt Dışı Hızlı Kargo

               İnsanların birbirlerine göndermek istedikleri ürünleri en kısa sürede ve güvenle gönderebilmesi için kargo faaliyetleri hizmet vermektedir. Endonezya Yurt Dışı Hızlı Kargo gönderimlerinde dikkat edilmesi gereken ve müşterilerin tercih etmesini sağlayan özellikler;

  • Maliyet açısından hesaplı olan kargo gönderimleri,
  • Kargonun teslim edilene kadar güvenli bir şekilde olması ve hassas davranılması,
  • Kargonun en hızlı şekilde alıcı ile buluşması
Yurt Dışı Kargo

Endonezya Yurt Dışı Hızlı Kargo Tüm bu konularda oldukça başarılı olan Acil Kargo,  2010 yılından bu zamana Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi konumunda bulunmaktadır. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini sürdüren firma, uzman kadrosu ile tüm gönderileri profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Hızlı Kargo

                Kargo göndermek için en başta firmanın çağrı merkezi ile irtibat kurulur. Sağlanan irtibat neticesinde kargo bilgileri alınmaktadır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi durumlar müşteriye bildirilir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Endonezya’daki alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Endonezya’da gerçekleştirilen kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Uçak Kargo İle Endonezya’ya Hızlı Teslimat

                Bir Okyanusya ve Asya ülkesi olan Endonezya, binlerce adadan meydana gelmektedir. Endonezya’ya yapılan hava yolu kargo gönderimleri ile en hızlı ve güvenli şekilde kargo teslimatları firmamız tarafından yapılabilmektedir. Anlaşmalı olan hava yolu şirketleri ile alınan kargo ilk Endonezya seferinde alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Ayrıca Express ve Ekonomik seçenekleri ile Endonezya Yurt Dışı Kargo sunun ne şekilde ulaşacağını belirlemek mümkündür. Hızlı kargo gönderileri için Express kargo, maliyet açısından hesaplı olması istenen kargolar ise Ekonomik kargo ile gönderilebilir. Endonezya’da havaalanı bulunan tüm şehirlere Kargo hizmetleri götürülebilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.