Dünya Hava Yurt Dışı Kargo

Dünya Hava Yurt Dışı Kargo

Dünya hava yurt dışı kargo genelinde 190ı aşkın ülkeye Yurt Dışı Kargo gönderimi yapan firmamız Türk Hava Yolları başta olmak üzere QATAR Airwways,  Air Canada, American Airlines Cargo, Lufthansa Cargo Networking gibi alternatif hava yolları ile de sürekli iletişim halinde olup gönderilerinizin hızlı teslimat ve güvenlik protokolleri baz alınarak adresten adrese ulaştırılmasında uzmanlaşmıştır.

Yurt Dışı Kargo

Hava Kargo Yurt Dışı Kargo Taşımacılığı

Acil olarak göndermek istediğiniz evraklarınızdan aletlerinize, makine yedek parçalarından mobilyalarınıza, kimyasal maddelerinizden ilaçlarınıza dek her türlü materyalin taşımacılığını yapan firmamız bünyesinde çalışan her bir birey kendi alanında yılların kazandırdığı deneyim ile hizmetinizdedir. Hava yolu kullanılarak dünya Yurt Dışı Kargo hizmeti veren firmamız ile en uygun fiyat tekliflerini alabilmeniz için bizlere bir telefon açmanız yeterlidir. Dilerseniz web sitemiz üzerindeki iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Uçak Kargo Fiyatları

Türkiye’den dilediğiniz herhangi bir ülkeye gönderim yapılabildiği gibi dilediğiniz ülkeden Türkiye’ye de getirtmek istediğiniz Yurt Dışı Kargo larınızın taşımacığını kapıdan kapıya teslimat hizmetimiz ile alabilmektesiniz. Bütçenize en uygun fiyat teklifini verebilmemiz için aşağıdaki bilgileri bizlere iletmeniz yeterlidir;

  • Alıcı ve gönderici adresleri
  • Kargo türünüz ve ölçüleriniz
  • Kargo adedi – ebatları, ağırlıkları

Yukarıdaki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra kısa bir süre içerisinde alıcı ve gönderici ülkelerin mevcut ve güncel gümrük yasaları incelenir, hava – deniz – demiryolu – kara yolu alternatiflerinin tamamının içerdiği analiz raporu ile dönüş yapacağız. Bu raporumuzda kullanabileceğiniz tüm Yurt Dışı Kargo taşımacılığı alternatifleri, alabileceğiniz ek hizmetler, hizmetlerin bedelleri, gümrük vergileri gibi detaylı veriler bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birini seçerek firmamıza dönüş yaparsanız kargonuzun hızla adresinizden alınması için servis aracı çıkartabilmekteyiz.

Dünya Hava Yurt Dışı Kargo Taşımacılığı

Dünya’nın neresi olursa olsun her türlü kargo türünüzü güvenle taşımaktayız. Bunun için hava yolu kargo taşımacılığını seçecek olursanız iki ayrı paketimizin olduğunu belirtmek isteriz;

Express Dünya Hava Kargo

Bu kargo tarifesi acil olarak göndermek istediğiniz kargolarınız için geçerlidir. Örneğin ulaştırılmasını istediğiniz acil bir belge olabileceği gibi ilaç – gıda takviyesi – besin ürünleri gibi bozulma ihtimali yüksek olan materyalleriniz için de tercih edebilirsiniz. Göndermek istediğiniz ülkeye göre iletim hızları değişmekle beraber diğer kargo seçeneklerine göre oldukça hızlı bir teslimat isteyen değerli müşterilerimiz için geçerlidir. Express Uçak Kargo paketimiz ülkenin uzaklığına göre 24 – 48 saat içerisinde teslimat yapmak için idealdir.

Ekonomik Hava Kargo

Bu tarifemizde acil olmayan gönderilerinizin ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Express hizmetimiz ile aynı standartlara sahip olup ortalama ulaşım zamanı ülkenin uzaklığına göre 3 – 7 gün aralığındadır.

Dünya Hava Yurt Dışı Kargo İle Hangi Ülkelere Neler Gönderebilirsiniz?

Hem Türk Ticaret Kanunları hem de gönderim yapacağınız ülkenin güncel kanunlarına uyan her türlü maddenin gönderimini sağlayabiliriz. Göndereceğiniz kargonun içeriğinde parlayıcı maddeler de bulunabilir. Yasalar çerçevesinde parlayıcı gönderip almakta herhangi bir sakınca yoktur. Kargo içerisinde gıda takviyeleri, tıbbi cihazlar, medikal aletler, besin takviyeleri, makyaj malzemeleri, kozmetik ürünler, cilt bakım ürünleri, evraklar, büyük küçük tüm makineler ve yedek parçaları, mobilyalar, ev tekstil ürünleri veya ev elektroniği kategorisinde yer alabilen her türlü materyalin tarafınıza iletilmesini ya da tarafınızdan başka bir ülkedeki belirtilen adrese yollanmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Dünya Ülkelerine Yurt Dışı Kargo Hizmeti

İthalat veya ihracat yapmak isteyen kurumsal bir firma da olabilirsiniz bireysel bir Dünya Hava Yurt Dışı Kargo göndericisi de olabilirsiniz. Gönderici kimliğinin herhangi bir önemi yoktur. Tüm kargo ürünlerinizi kapınızdan alarak en kısa zamanda kalkacak olan uçak kargosuna yüklüyoruz ve dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Üstelik tüm bu aşamaları Dünya Kargo Takip Sistemimizi kullanarak oturduğunuz yerden aşama aşama kolayca takip edebilmenizi sağlıyoruz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.