Dubai Uçak Yurt Dışı Kargo

Dubai Uçak Yurt Dışı Kargo

Dubai Uçak Yurt Dışı Kargo herhangi bir ürünü bir yere gönderme konusunda en çok tercih edilen hizmetler kargo hizmetleridir. Birbirinden farklı seçenekte olabilen kargo seçeneklerinde müşterilerin en çok değer verdikleri konular; kargonun en güvenli şekilde alıcıya teslim edilmesi, hız açısından oldukça tatmin edici süreler ve maliyet açısından hesaplı olma gibi durumlardır. Bu konuda birçok açıdan memnuniyet kazanan ve Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi olan Acil Kargo ile kargolar uzman personeller tarafından alıcılara teslim edilir. 2010’da kurulmuş olan Acil Kargo, Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesidir. İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini yapabilir. Deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve Yurt Dışı Kargo en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Dubai’ye Uçak Yurt Dışı Kargo Gönderimi

                Kargo gönderimi için öncelikle çağrı merkezi ile kurulan irtibat neticesinde kargo bilgileri alınır. Eksiksiz bir bilgi alışverişinden sonra uzman ekip bilgileri analiz eder ve servis süresi, fiyat bilgisi ve teslimat süresi gibi konular müşteriye bildirilir. Kargo kaydı oluşturulduktan sonra kargo İstanbul’da ise adresten alınıp Dubai’deki alıcı adresine doğru gönderilir. Eğer kargo İstanbul dışında ise öncelikle İstanbul’daki merkez ofise gönderilmelidir. Dubai’de yapılan kontroller ve alınan izinler neticesinde de acente firma ile kargo alıcı kişiye imza karşılığında güvenle teslim edilir.

Dubai’ye Acil Uçak Kargo Gönderimi

                Birleşik Arap Emirlikleri bölgesinin en önemli yerleşim merkezlerinden bir tanesi olan Dubai’ye acil olarak kargo gönderimleri firmamız tarafından yapılır. Acil kargo seçenekleri sayesinde Dubai uçak Yurt Dışı Kargo hizmetleri en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Havaalanları sayesinde acil uçak hizmeti verilebilmektedir. Profesyonel bir şekilde kargoların kişiler ile en hızlı şekilde buluşturulması sağlanır. Tüm dünya ülkeleri gibi Dubai uçak Yurt Dışı Kargo işlemlerini de büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Kargoların durumları verilen takip numarasını web sitesinden yazarak ya da günün her saati ulaşılabilen müşteri hizmetlerinden takip edilebilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.