Deniz Yoluyla Yurt Dışından Ürün Getirme Ve Yurt Dışı Kargo

Deniz Yoluyla Yurt Dışından Ürün Getirme VeYurt Dışı Kargo

Deniz yoluyla yurt dışından ürün getirme taşımacılığının ticari hayatta birçok avantajı bulunmaktadır. Firmaların daha yüksek kapasiteleri mallarının taşınmasına imkân veren deniz taşımacılığı ekonomikliği sayesinde çokça tercih edilmektedir. Firmalar deniz taşımacılığı kapasitesinin fazla olması nedeniyle aynı gemide ya da konteyner kendi ürünlerinin olmasını isteyebilmektedir. Ancak firmaların ürünlerinin farklı limanlarda olduğu durumlar oluşmaktadır. Farklı yerlerden hammadde alındığı durumlar buna örnek olarak gösterilebilir. Bu gibi farklı limanlardan ya da aktarma limanlarından alınacak olan ürünler için firmamızca Yurt Dışı Kargo hizmeti verilmektedir. Bu hizmet sayesinde boşaltma anında firmalar tek bir gemi üzerine yoğunlaşacaktır.

Deniz Yoluyla Yurt Dışından Ürün Getirme

Ürün Toplamada Personel

Türkiye’nin en büyük deniz yolu taşımacılığı firması olarak dünyanın herhangi bir limanından ürün alma imkânı sayesinde ürün toplama sürecinde hızlı ve sorunsuz bir yükleme aşaması gerçekleşmektedir. Firmamıza gelen taşıma hizmetleri gelişmiş kurum içi ve nakliye takip sistemi sayesinde uygun olan gemi ve liman belirlenmektedir. Bu doğrultuda ilgili adresten ya da limandan yükler alınabilmektedir. Firmamız deniz yoluyla yurt dışından ürün ve Yurt Dışı Kargo işlemlerinde gerektiğinde küçük araçları kullanarak ürünlerin limanlara gelmesini sağlamaktadır.

Konteyner Toplama

Yurt dışından ürün getirme ve
Yurt Dışı Kargo işlemi konteyner için olabileceği gibi hazırlanmış konteynerlerin toplanması şeklinde de olabilmektedir. Ürünlerin niteliğine göre boşluk olan konteynerlere ekleme yapılabilir. Bunun yanında komple mevcut olan konteynerlerde gemi üstüne istiflenir. Yükleme yapılıp taşınma sonunda ürünler ülke içinde farklı limanlara da bırakılabilir. Ürün toplama işlemleri merkez ofisimiz tarafından takip edilir, değişen durumlar hakkında bilgi akışı sağlanır. Yapılan ikili anlaşmalar sayesinde firmaların yükleme ve gümrükleme işlemleri sorunsuz şekilde sonuçlandırılır.

Deniz Yoluyla Yurt Dışından Ürün Getirme Avantajları

Firmamız konteyner kullanılan ya da kullanılmayan tüm ürünlerde toplama hizmeti vermektedir. Bu sayede tek seferde boşaltma işlemleri firmalar nezdinde tamamlanmaktadır. Bu durum sayesinde firmalara daha düşük bütçelerle taşımlarını gerçekleştirmiş olurlar. Firmamız güzergahı üzerinde olsun olmasın tüm limanlardan toplama işlemi yapabilir. Kendisine ait taşıma araçları ile farklı limanlardan alınan ürünler aktarma limanlarında tek gemide toplanabilir. Firmamızın ürün toplama sürecinde her aşamadan müşteriler bilgilendirilir. Gelişmiş teknolojik sistemlerimiz sayesinde gemilerimiz ve konteynerlerimiz takip edilir. Toplanacak olan ürün grubuna göre  uygun olan konteynerler kullanılır ya da kiralanır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.