Cyprus Uçak Yurt Dışı Kargo

Cyprus Uçak Yurt Dışı Kargo

Cyprus Uçak Yurt Dışı Kargo göndereceğiniz kargonun ulaşım süresi firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Firmamız bu işlemi en hızlı ve güvenilir şekilde yapmayı kendine hedef edinmiştir. Bizimle iletişime geçerek kargonuzun teslim süresi hakkında bilgi alabilirsiniz. Yurt Dışı Kargo gönderimi ile kargo teslimi arasındaki süreci adım adım web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kargonuzun takip numarasını girerek sorgulama yapmanız mümkündür.

Yurt Dışı Kargo

Hava yolu kullanılarak yapılan kargo gönderimleri Kıbrıs Express Yurt Dışı Kargo veya Kıbrıs Ekonomik Yurt Dışı Kargo seçeneklerinden herhangi biri ile yapılabilir. Kıbrıs tarım alanında pek gelişmediği için tarımsal ürünlere sık sık ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple de tarımsal ürünler çoğu zaman yurt dışından ithal edilmektedir. Tarımsal ürünlerin zarar görmemesi için kısa sürede taşıma işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için en uygun yol ise hava yolu taşımacılığıdır. Kıbrıs’a hava yolu Yurt Dışı Kargo taşımacılığıyla gönderilen kargoların sorumluluğu ilgili kargo şirketine aittir. Sorumluluğun firmaya ait olduğuna dair bir anlaşma da imzalanmaktadır. Bu yüzden hava yolu ile taşımacılık oldukça güvenli bir yöntemdir. Ürününüzün başına taşıma esnasında bir zarar geldiğinde yasal yollardan hakkınızı arayabilirsiniz.

Hava yolu ile taşınan kargonun teslimat süresi mesafenin uzunluğuna göre değişkenlik gösterse de genel olarak 1 iş günü arasında teslimat gerçekleşir. Olumsuz hava koşulları zaman zaman bu sürenin uzamasına sebep olmaktadır.

Kıbrıs’a Nasıl Gönderilir

Kıbrıs’a Yurt Dışı Kargo gönderimi yapmak için öncelikle çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekir. Müşteri temsilcisi sizden kargonuz ile alakalı gerekli bilgileri isteyecektir. Kargonuz ile alakalı bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde vermeniz durumunda ilgili kişi bu bilgileri hızlı bir şekilde analiz ederek size fiyat bilgisi verecektir. Bunun yanı sıra teslimat süresi hakkında da bilgilendirme yapacaktır. Teslimat süresini ve fiyat bilgilerini uygun görmeniz durumunda kargo kaydınız yapılacaktır.

İstanbul’dan yapılan kargo gönderilerinde, toplama araçları kargonuzu herhangi bir ücret talep etmeden adresinizden alacaktır. Türkiye içi farklı bir şehirden yurt dışı kargo gönderimi yapılacaksa ve kargonun hızlı bir şekilde teslimatının yapılması gerekiyorsa kargonuzu İstanbul merkez ofisimize hava yolu taşımacılığı ile ulaştırmanız gerekir. Eğer hızlı teslimat gerektirmeyen bir kargo gönderimi yapacaksanız da herhangi bir kargo servisini kullanarak kargonuzu merkezimize ulaştırabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.