Çin Uçak Kargo

6 Mar by Uçak Kargo

Çin Uçak Kargo

Çin Uçak Kargo Hızlı Teslimatlar

                Yaşadığımız dönemde kargo hizmetleri oldukça fazla tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Çin uçak kargo işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken ve müşterilerin önem verdiği maddeler şu şekilde özetlenebilir;

  • Kargonun en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması,
  • Kargonun maliyet açısından hesaplı olması,
  • Kargo yapılan ürünün hasarsız ve güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması.

Tüm bu özelliklerde birçok açıdan müşterilerin güvenini ve memnuniyeti kazanan, Türkiye’nin en güvenilir kargosu olan şirketimiz ile yurtdışı kargo işlemleri güvenli şekilde sağlanmaktadır. 2010 yılından itibaren Türkiye’nin en kaliteli hava yolu kargo şirketlerinden bir tanesi olan şirketimiz, İstanbul merkezden tüm dünyaya olacak şekilde kargo hizmetlerini son sürat sürdürmektedir. Deneyimli ve uzman olan kadrosu ile tüm gönderiler profesyonel bir şekilde adresten adrese, hava alanından adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına gönderiler teslim edilebilir. Yurt içi ve yurtdışı kargoları en hızlı şekilde adrese teslim şekilde iletmek mümkün olmaktadır.

Çin Uçak Kargo

Çin’e Kargo Ulaştırılması

                Acil Kargo hizmetleri ile Çin Halk Cumhuriyeti’ne hızlı ve güvenli kargo gönderileri yapmak mümkün olmaktadır. Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin, Türkiye ile ilişkileri açısından sıklıkla ticaret yapılan ve birçok insanın seyahat ettiği ülkelerden bir tanesidir. Acil kargo hizmetleri sayesinde Çin kargo hizmetleri en kısa sürede ve güvenli bir şekilde alıcıya teslim edilmektedir. Diğer tüm dünya ülkelerine olduğu gibi Çin kargo hizmetleri büyük bir titizlik, güvenlilik, hızlılık üzerinden yürütülmektedir. Firmanın web sitesi üzerinden gönderilen kargolar da an be an takip edilmekte ve müşteri hizmetlerinden günün her saatinde bilgi alınabilmektedir.

Çin Uçak Kargo Hizmetleri

Türkiye – Çin arasında uçak kargo hizmetleri yapan Acil Kargo sayesinde Çin’e gönderilecek olan kargolar en hızlı şekilde adreslere teslim edilmektedir. Hafta içi 08:30 – 17:00 ve cumartesi günleri de 09:00 – 17:00 arasında mesai verilir. İstanbul merkez ofisinden yürütülen acil kargo işlemleri yapılan kontroller sonucunda çıkış belgeleri ile kalkış yapan uçağa nakledilir. Eğer ki kargo İstanbul dışından gönderiliyor ise öncelikle İstanbul merkez ofisinde bir gönderimde bulunmak gerekmektedir. Çin’e ulaşan kargolar da yapılan kontrollerden sonra acente firması ile alıcıya imza karşılığında takdim edilmektedir.

Çin Halk Cumhuriyeti

Başkenti Pekin‘dir. Yüzölçümü olarak 9.597.000 km²’lik alana sahiptir. Telefon Kodu +86 ile başlamaktadır. Nüfus yaklaşık 1 Milyar 400 milyon civarındadır. Para birimi Çin Yuanı’dır.

İstanbul Çin Konsolosluğu

İstanbul Çin Halk Cumhuriyeti Konsolosluğu Tarabya Mahallesi, Çoban Çeşme Sk. No:4, 34457 Sarıyer/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Çin Bayrağı

Çin Halk Cumhuriyeti Bayrağı

Türkiye Çin İthalat İhracat

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı verilerine göre Türkiye ile Çin arasındaki ithalat ihracat rakamlarına göre Çin’den olan ithalatımız ihracatımıza göre çok fazladır.

Çin İhracat

Türkiye’den Çin’e yapılan en fazla ihracat ürünleri sırasıyla
Mermer, krom, borat, kıymetli metaller, kurşun, bakır, demir, çelik, yün, tıbbi cihazlar, merkezi ısıtma kazanları, konserve, kağıt, soya yağı, kabuklu meyve, halı gibi birçok ürün uçak kargo yada gemi yoluyla gönderilmektedir.

Çin İthalat

Çin’den Türkiye’ye yapılan İthalat ürünleri en fazla sırasıyla
Cep telefonu, bilgi işlem makineleri, sentetik iplikler, çeşitli cihaz parçaları, araç parçaları ve aksesuarları, elektrik ürünleri, bisikletler, skuterler, oyuncak bebekler, diğer oyuncaklar, küçültülmüş modeller, bilmeceler (puzzle), Hava veya vakum pompaları,
Monitörler ve projektörler, Elektrik motorları gibi birçok ürün.

Türkiye’nin en güvenilir kargosu olan şirketimiz ile Çin Uçak Kargo işlemleri güvenli şekilde sağlanmaktadır. Çin İthalat, ihracat, kargo, gümrükleme, Uçak kargo, denizyolu kargo gibi konularda bilgi almak için bizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir