Burkina Faso Uçak Kargo

Burkina Faso hava Kargo

Dış ticaret hizmetlerinin gelişmesi ve toplumlar arası ilişkilerin artması ile beraber yurtdışı gönderi sayılarında da artmalar görülmektedir. Yurt dışına klasik kargo firmaları yapılan gönderilerde sürenin uzun olması bazen gönderinin amacına aykırı olmaktadır. Bazı gönderiler bakımından geç gitmesi oldukça anlamsız hale gelmektedir. Aciliyet arz eden durumlarda klasik kargo firmaları talebe karşılık verememektedir. Kendilerine ait uçak bulunduran kargo firmaları da uçağın doluluk oranına göre hareket etmektedir. Kargo firmalarının çözüm üretemediği yurtdışı gönderileri için uçakla kargo seçeneği devreye girmiştir. Firmamız yurtdışına acilen ulaştırılması gereken ürünler hakkında hizmet vermektedir. Gelişmiş işbirliği ve operasyon yeteneği ile firmamız tüm ülkelere acil kargo faaliyeti yürütmektedir. Türkiye’den 8 kilometre uzaklıkta bulunan Burkina Faso Uçak kargo hizmetlerimiz arasında yer alan ülkelerden birisidir.

Burkina Faso Acil Kargo

Acil uçakla kargo hizmetlerinin ilk aşaması başvurudur. Burkina Faso kargo gönderisi yapılması gerektiğinin anlaşılması üzerine müşteriler tarafından firmamıza ait telefonlar ya da internet sitesi aracılığı başvuru yapılabilmektedir. Başvuruları inceleyen ekibimiz tarafından doğrudan müşteri ile iletişime geçilir, gerekli bilgiler verildikten sonra tecrübeli kuryeler aracılığı ile kargo kapıdan alınır. Merkez ofiste Burkina Faso kargoları ayrılır ve ilk Burkina Faso uçağına yetiştirilmek üzere gümrük ve paketleme işlemleri başlatılır. Gümrük hizmetleri prosedürleri çok olan ve deneyim gerektiren işlerdir. Gümrük kurallarına hâkim olan personel sayesinde bu işlemler en kısa zamanda aşılarak paketler uçağa yetiştirilir.

Uçakla Gelen Kargonun Teslimatı

Kargolar uçağa teslim edildikten sonra Burkina Faso kargo acentesi ile iletişime geçilir ve kargoların ayrıntılı tanıtımları yapılır. Burkina Faso kuryesi tarafından en hızlı ne şekilde ulaştırılacağına dair planlama yapılarak, belirlenen strateji doğrultusunda hareket edilir. Yasal mevzuatlar doğrultusunda yurtdışına gönderilmesinde sakınca bulunmayan her türlü gönderi firmamız tarafından kabul edilir. Diğer firmaların aksine kuryelerimiz hafta sonu da çalışır ve kapıdan hizmet verir. Firmamızın internet altyapısı sayesinde uçakla kargo hizmeti veren kişi, gönderisinin anlık hareketlerini takip edebilir. Binlerde ürünü yurtdışı adreslerine sorunsuz şekilde ulaştıran firmamız gönderilerin özelliklerini dikkate alarak, yapılarına göre özel paketleme yapar. Firmamız tarafından şeffaf fiyat politikası uygulanır. Burkina Faso kargolarınız için iletişim numaralarımızdan ya da internet sitemizden başvuru yaparak, en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.