Brezilya Uçak Yurt Dışı Kargo

Brezilya Uçak Yurt Dışı Kargo

Günümüzde en sık kullanılan taşımacılık yöntemlerinden birisi kargo taşımacılığıdır. Online alışverişin artması ve çok uluslu anlaşmaların yapılması kargo taşımacılığının önemini de arttırmıştır. Ancak kargo hizmetlerinde uzayan süreler insanları çileden çıkartmaktadır. Hediyesinin zamanında gitmemesi, dilekçenin zamanında ulaşmaması ya da bir sözleşmenin diğer firmaya vaktinde gitmemesi gibi sebepler kargoya olan inancı sarsmaktadır. Bir de gönderilen eşyaların zarar görmesi gibi olumsuzluklar mevcuttur. Bu durumların yaşanmaması için ulaşım ağı en geniş kargo firmalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Özellikle yurt dışı gönderilerde bu riskler katlanmaktadır. Uzaklık, ulaşım yolları farklılığı, dil farkı, iletişim sorunları gibi uluslararası kargolarda ekstra hususlar bulunmaktadır. Amerika kıtası Türkiye’den en zor gönderi giden yerlerden birisidir. Güney Amerika ülkesi olan Brezilya, Türkiye’den 10 bin kilometre uzaklıktadır. Sıradan kargı firmaları ile bu ülkeye yapılan gönderilen ayları almaktadır. Firmamızın Yurt Dışı Kargo acente genişliği sayesinde Brezilya Uçak Yurt Dışı Kargo işlemleri daha seri hale gelmiştir.

Yurt Dışı Kargo

Brezilya Yurt Dışı Kargo Taşımacılığı

Aciliyetin olmadığı durumlarda kara yolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Çünkü kargo taşımacılığı diğer taşımacılık şekillerine göre daha ucuzdur. Ancak yurt dışı kargo taşımacılığında kargonun karayolu ile götürülmesi biraz daha uzun zaman almaktadır. Hatta bazı ülkelere hava ya da deniz yolculuğu olmadan gidilemeyecektir. Böyle durumlarda Uçak Yurt Dışı Kargo hizmeti kullanılmaktadır. Gönderinin kısa sürede ve uygun fiyata gitmesi her zaman ilk tercih edilen hususlardandır. Yurt Dışı Kargo gönderim yapılmadan önce öncelikle gönderinin bir ofiste toplanması gerekir. Ofisler tüm ülkelere uçuş olması nedeniyle genellikle İstanbul’da kurulmaktadır. Firmamızın yurt içi ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. Buradan uçaklar ile yollanan gönderiler, gittikleri ülkede bulunan acenteler aracılığı ile sahiplerine ulaştırılır. Brezilya Uçak Yurt Dışı Kargo hizmetlerinde ilgili ülkenin acentesi tarafından işlemler yapılır.

Brezilya Yurt Dışı Kargo Gümrükleme

Yurt dışına çıkacak ve yurt dışından gelecek gönderileri için uzman bir kadro ile çalışılması firmaların lehinedir. Çünkü işleri sorunsuz ve kısa sürede halledilmesi yurt dışı prosedürleri bilen firmalar tarafından yapılmaktadır. Firmamız sürekli şekilde gönderi yaptığından gümrük işlemleri, uçak tarifeleri ve yurt dışı şartları konusunda bilgilidir. Gümrük aşamasında taşıma aşamasında ve son olarak ilgili ülkesinde dağıtımından bir sorun ile karşılaşılmamaktadır. Firmamızın fiyatları ekonomiktir. Gönderiler, evden teslim alınmakta ve derhal gümrükleme prosedürüne tabi tutularak, uçak kargosuna yetiştirilmektedir. Firmamızın geniş hizmet ağından yararlanarak, Brezilya kargo işlerinizde güvenli bir hizmet almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçiniz.Ayrıca Brezilya Yurt dışı kargo firmamızdan ithalat ve ihracat hizmeti alabilirsiniz

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.