Bolivya Uçak Yurt Dışı Kargo

Bolivya Uçak Yurt Dışı Kargo

Bolivya Uçak Yurt Dışı Kargo göndermek için en etkili yöntem, hava yolu kullanımıdır. Bu yöntem ile sadece hızlı teslimat değil, güvenli teslimat da yapılır. Hızlı, güvenli ve sorunsuz bir teslimat işlemi için Bolivya Yurt Dışı Kargo firmamız hizmetlerini sunmaktadır. Kurumsal ya da bireysel yurt dışı kargo işlemleri için her zaman firmamıza ulaşılabilir. Bolivya’da 17 adet havalimanı bulunur ve firmamız, bu havalimanlarından herhangi birine kargo teslimatı yapabilmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Bolivya Uçak Kargolarının Maliyeti Nedir

Bolivya’ya yollanacak olan kargonun fiyatı, ürünün içeriğine göre değişmektedir. Kargo yollamak amacı ile firmamızı aradığınız takdirde uzman ekiplerimiz, yollamak istediğiniz paket hakkında ağırlık ve boyut gibi konularda bilgi almaktadır. Daha sonra bilgilere ve teslimat yoluna bağlı olarak bir fiyat belirlenir. Express teslimat seçeneği normalden daha yüksek bir fiyata sahiptir. Çünkü kargo normal teslimata göre çok daha kısa sürede ulaştırılır. Bolivya Uçak Yurt Dışı Kargo hizmetimiz ile bütün kargolar hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Aynı zamanda kargo takip imkanı sayesinde de paketin nerede olduğu ve ortalama teslim süresi gibi bilgilere ulaşmak da mümkün olmuştur. Firmamız tarafından verilen takip numarası ile kargonuzu kontrol edebilirsiniz. Teslimat yapıldıktan sonra ise firmamız tarafından mesaj yoluyla bildirim yapılmaktadır. Böylece kargonun Bolivya’ya doğru yola çıktığı andan teslimatına kadar her aşamada bilgi sahibi olunmaktadır.

Bolivya’ya Uçak Kargo Nasıl Kargo Gönderilir

Bolivya’ya kargo göndermek için öncelikle firmamızla iletişime geçmelisiniz. Göndereceğiniz ürünün içeriği belirlendikten sonra paketiniz toplama araçlarımız ile İstanbul’daki merkezimize alınır. İstanbul’da ikamet etmeyenler ise servis ile merkezimize gönderebilir. Merkezimizde kontrol edilen paketler, gerekli evraklar hazırlandıktan sonra uçağa yüklenir ve Bolivya’ya doğru gönderilir. Bolivya’da bulunan bir havaalanına giden uçak paketleri teslim eder. Gümrük yetkililerinin kontrol ettiği paketler firmamızın acentelerine verilir. Acentelerimiz ise paketleri gerekli adreslere teslim eder ve kargo işlemi tamamlanmış olur. Firmamız, teslimat bitiminde kargo sahipleriyle iletişime geçerek gerekli bildirimi yapmaktadır.

Bolivya Uçak Yurt Dışı Kargo Kargo İle Hangi Ürünler Gönderilir

Bolivya’ya kargo ile her türlü ürünü göndermek mümkündür. Ancak gıda ürünlerinde Gıda Üretim Sertifikası gereklidir. Kozmetik ve ilaç ürünlerinde ise MSDS formu gerekmektedir. Aynı zamanda numunelerin birer adet olması durumunda fatura gerekmez. Firmamız sayesinde Bolivya’ya güvenli ve hızlı bir şekilde kargo gönderebilirsiniz. Yurt Dışı Kargo firmamızdan ihracat ve ithalat hizmeti alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.