Beyaz Rusya Uçak Kargo

Beyaz Rusya hava Kargo

İnsanlar, birtakım şeyleri birbirlerine iletmek için kargo hizmetlerini kullanır. İş için ya da kişisel sebeplerden dolayı kargolama işlemi yapılır. Firmamız, uluslararası kargoculuk alanında verdiği hizmet ile yurtdışına gönderilmek istenen evrak, belge, eşya ve benzeri her şeyi kargolamaktadır. Beyaz Rusya kargo firması olarak yurt dışına yapacağınız bu kargolama işleminiz tarafımızca sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Uçak kargo servisimiz ile Beyaz Rusya’ya kısa bir süre içerisinde kargo ulaştırmak mümkündür.

Beyaz Rusya Kargolama İşlemi Nasıl Yapılır?

Beyaz Rusya’ya kargo göndermek için öncelikle firmamızla iletişime geçilmesi gerekir. Gerekli iletişim sağlandıktan sonra göndermek istediğiniz paket, İstanbul merkezimize getirilir. İstanbul içinden Beyaz Rusya’ya gönderim yapacakların kargoları, araçlarımız ile konumundan alınır. İstanbul dışından gönderim yapılması için ise öncelikle paketin İstanbul’a gelmesi sağlanır. Acil kargolama yapması gereken kişiler, şehirlerarası uçak hizmetimiz sayesinde kargosunu çok hızlı bir şekilde merkezimize ulaştırabilir. Beyaz Rusya kargo işlemini yaparken öncelikle merkezimize getirilen paketlerde bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Sorun olmaması halinde kargonun Beyaz Rusya’ya çıkışı için gerekli evraklar hazırlanır. Daha sonra ise paket, kargo uçağımız ile birlikte Beyaz Rusya’ya doğru gönderilir. Havaalanına ulaşan kargo, gümrük yetkilileri tarafından incelenir ve daha sonra firmamızın acentesine verilir. Acentemiz kargoyu aldıktan sonra hızlı bir şekilde, gitmesi gereken adrese iletir. Böylece kargonuz Beyaz Rusya’ya gönderilmiş olur.

Beyaz Rusya Kargolarında Aranan Şartlar

Firmamız her türlü kargoyu yurt dışına taşıyabilmektedir. Ancak kargonun ne olduğuna bağlı olarak ülkeler tarafından bazı şartlar aranır. Beyaz Rusya Kargo işleminde kimyasal mallar için MSDS belgesi istenmektedir. Gıda ürünleri ise ambalajlı olmalıdır. Aynı zamanda üzerinde marka ve gıda üretim sertifikası bulunması gerekir. Kişisel kargolarda ise 150 kg’ye kadar fatura ihtiyacı duyulmamaktadır. İkinci el eşyalar için de aynı durum geçerlidir. Numunelerde ise sadece bir tane olması halinde faturaya gerek kalmaz. Firmamız tarafından Beyaz Rusya’ya yapacağınız kargolama işlemleri için en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Uçak kargo hizmetimiz ile yurtdışına kolay bir şekilde dosya, paket ve benzeri şeyler gönderebilirsiniz.